1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w Szczecinie

Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w Szczecinie

Już 15 i 16 października 2011 roku w centrum wystawienniczym na ulicy Struga w Szczecinie odbędą się pierwsze Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO.

Będą to pierwsze targi branży dziecięcej w naszym regionie. Wystawcy z Polski i Niemiec, dyżury specjalistów, warsztaty, bezpłatne badania i dobra zabawa dla maluchów – targi to świetna alternatywa na spędzenie weekendu z całą rodziną, jak i możliwość skorzystania z wiedzy ekspertów  obecnych na imprezie. W programie wiele atrakcji dla całej rodziny.
Rodzice, chcąc zadbać o najwyższy komfort swojego dziecka, potrzebują konkurencyjnej i bogatej oferty. Przedsiębiorcy i firmy branży dziecięcej potrzebują platformy  komunikacyjnej, aby do nich dotrzeć. Targi Mamy Dziecko odpowiadają na potrzeby obu tych grup.

Obok charakteru biznesowego, targi posiadają głęboki wymiar społeczny. Specjaliści  różnych dziedzin udzielać będą konsultacji wspierając rodziców. Kolejnym celem targów jest integracja młodych rodzin, stworzenie miejsca spotkań, wymiany doświadczeń i zdobycia informacji.
W przestrzeni targowej powstanie scena, na której odbędą się zarówno występy artystyczne, jak i prezentacje przygotowane przez wystawców oraz instytucje partnerskie. Dla najmłodszych przygotowany będzie wielki plac zabaw oraz przedszkole targowe.

Ekspozycje targowe

Kilkudziesięciu wystawców z Polski oraz Niemiec zaprezentuje produkty i usługi dla rodziców, niemowląt i dzieci. Wśród nich zarówno marki popularne i obecne od dawna na rynku, jak i mniej znane firmy. Rozpiętość tematyki ekspozycji targowych jest zróżnicowana – zobaczyć będzie można produkty z zakresu żywienia dzieci, niemowląt, kobiet w ciąży i karmiących mam; produkty do pielęgnacji i urody, propozycje zabiegów, różnorodne akcesoria dla dzieci i niemowląt, odzież i obuwie oraz bieliznę dla dzieci i kobiet w ciąży. Wystawcy oferować będą zabawki, materiały plastyczne i inne, zachęcające do kreatywnych zabaw. Pojawią się produkty ekologiczne m.in. pieluchy wielorazowe.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments