Mikołajki w Centrum Nauki Kopernik

Nie chcecie brać udziału w mikołajkowym, zakupowym szaleństwie? Centrum Nauki Kopernik ma dla Was alternatywę. Możecie tu zrobić oryginalny prezent dla siebie i najbliższych.

Dezodorant w kulce, krem lub masełko do ust samodzielnie wykonacie 6 grudnia w laboratorium chemicznym. Poznacie właściwości pielęgnacyjne użytych składników i różne ciekawostki kosmetologiczne. Dostaniecie także upominek – specjalną bombkę choinkową, stworzoną przez Centrum Nauki Kopernik.

Laboratorium będzie otwarte w godzinach 11:00-14:00 oraz 15:00- 18:00. Wstęp w ramach biletu do Kopernika.

W Majsterni samodzielnie stworzycie oryginalne zestawy doświadczalne. Najpierw sami zmierzycie się z wyzwaniami, a potem podarujecie je innym. Takie upominki można stworzyć z łatwo dostępnych przedmiotów codziennego użytku, takich jak papier, gumki recepturki, strzykawki, patyczki do lodów, ziemniaki. Gotowe zestawy zabierzecie do domu i sprezentujcie najbliższym niekończącą się frajdę odkrywania świata.

Zapraszamy 6 i 7 grudnia, a także w kolejne weekendy – 13-14 i 20-21 grudnia w godzinach otwarcia Centrum.

Naukowa baśń Wyprawa po deszcz to propozycja dla najmłodszych. Pochmurny Strażnik Podziemi ukradł chmury i Ziemia wysycha. Dwoje młodych bohaterów – Małgosia i Wiktor – wyruszają więc do kryjówki Pochmurnego Strażnika by je odzyskać i sprowadzić deszcz… Bohaterowie będą musieli rozwikłać kilka trudnych zagadek. Poradzą sobie z nimi dzięki temu, że interesują się nauką. Pomożecie im także Wy – widzowie.

Spektakl odbędzie się o 12.15 i 15.15, 6 i 7 grudnia.

Rysunki, wykonane w galerii Bzzz! będą 6 grudnia nagradzane prezentami! Ich autorzy zostaną właścicielami jednej z pluszowych maskotek.

Specjalny repertuar, obfitujący w propozycje dla młodych widzów przygotowało na 6 grudnia także planetarium Niebo Kopernika.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne na kopernik.org.pl

mikolajki_Kopernik_2 mikolajki_Kopernik_3

Zobacz:  Reportaż - rodzinny pobyt na Mazurach w Robert's Port Lake Resort & SPA
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments