1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Kampanie
  6. »
  7. MOJE CIAŁO TO JA – akcja społeczna kobiecego portalu Wellnessday.eu

MOJE CIAŁO TO JA – akcja społeczna kobiecego portalu Wellnessday.eu

Wraz z początkiem listopada, na kobiecym portalu Wellnessday.eu, ruszyła akcja społeczna MOJE CIAŁO TO JA.

Akcja MOJE CIAŁO TO JA ma na celu zwrócenie uwagi na problem braku akceptacji własnego ciała przez kobiety i wspomóc panie w pokochaniu własnych kształtów takimi, jakie są.
W dzisiejszym zabieganym świecie pełnym wygodnych rozwiązań odseparowanie się od własnego ciała za pomocą różnego rodzaju maszyn, sprzętów, urządzeń czy magicznych tabletek jest niezwykle proste i niezwykle kuszące. Nie słuchamy swojego ciała, nie akceptujemy go, mamy w głowie banalny ideał sprzedawany przez telewizję i prasę. Tymczasem akceptacja własnego ciała, akceptacja kobiecości i związanego z nią procesu ciągłej zmiany, to klucz do szczęśliwego życia, do udanych związków i wspaniałych, pozytywnych relacji z innymi, a także do satysfakcji w życiu intymnym.

W ramach akcji MOJE CIAŁO TO JA na portalu Wellnessday.eu wypowiedzą się eksperci  i specjaliści z rożnego rodzaju dziedzin, m.in.: psycholodzy, psychoterapeuci, biolodzy. Zamieszczony wywiad ze znakomitą psycholog Aleksandrą Szygendowską dotyczący źródeł braku akceptacji swojego ciała spotkał się z wielkim zainteresowaniem czytelniczek, a pierwsza część reportażu „Czy lubisz swoje ciało” wzbudziła wiele kontrowersji. Udział w cyklu zapowiedzieli także: Dorota Wojciechowska, psycholog, specjalista ds. wizażu i stylizacji, Mateusz Grygiel, psycholog, psychoterapeuta, ekspert Wellnessday.eu, założyciel Gabinetu Psychoterapii Gestalt w Gdyni, Aleksandra Demiańczyk, biolog, ekspert ds. płodności dystrybutora komputerów cyklu Lady-Comp, Katarzyna Chustecka, właścicielka szkoły jogi i medytacji Equanimus, Sylwia Prusakiewicz-Kucharska, ekspertka od ćwiczeń z głosem i ciałem, Easyvoice.pl, Elżbieta Zubrzycka, autorka wielu książek, m.in. „Schudnąć bez diety”, prezes GWP, Agnieszka Cubała, instruktorka zajęć Zumba Fitness, Beata Markowska, trener rozwoju osobistego, coach akredytowany przez ICC.W ramach akcji rozpoczął się także konkurs fotograficzny „Uchwycić kobiecość”, w którym nagrody ufundował producent kosmetyków Bielenda oraz Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
Akcja MOJE CIAŁO TO JA potrwa na portalu Wellnessday.eu do końca stycznia 2011 roku.

Wszystkie wywiady i materiały związane z akcją będą na bieżąco publikowane w dziale: Akcja! MOJE CIAŁO TO JA –  www.wellnessday.eu/moje-cialo-to-ja

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w akcji, czytania wywiadów, komentowania, propozycji współpracy, a także polecania cyklu jako inspiracji wszystkim kobietom!
Patroni akcji: Portal Baby-Shower.pl, Portal Owulacja.pl, Dystrybutor komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Producent kosmetyków Bielenda.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments