Targi Przedszkolaka w Gdańsku z Kasią Skrzynecką

Serdecznie zapraszamy na  Targi Przedszkolaka, które odbędą się już w najbliższy weekend w Centrum MTG przy ulicy Beniowskiego 5 w Gdańsku.

Na dzieci czekać będzie Kraina Atrakcji, w której będą mogły szaleć bez końca.
Zapraszamy również na spotkanie z gościem specjalnym – Katarzyną Skrzynecką.

kasiaskrzyneckaKasia opowie dzieciom o swojej pracy, o tym jak to jest być aktorką i piosenkarką, a także poprowadzi zabawę, w której wszystkie dzieci będą mogły zaśpiewać z naszym gościem.   Spotkanie z Katarzyną Skrzynecką odbędzie się w niedzielę, 13 listopada o godz. 13.00

Ponadto na Targach Przedszkolaka w Gdańsku swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu Wystawców z Gdańska i jego najbliższych okolic. W ich gronie znajdą się m.in.: przedszkola i punkty przedszkolne, miejsca rodzinnej rozrywki i opieki dla dzieci, place zabaw, producenci zabawek i materiałów plastycznych, specjaliści medycyny dziecięcej, biura podróży, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz wiele innych dostawców produktów i usług dedykowanych najmłodszym.

Przestrzeń TARGÓW PRZEDSZKOLAKA łączy w sobie elementy edukacji i zabawy, co pozwala na odpowiednią, efektywną prezentację oferty Wystawców, a także przygotowanie strefy stworzonej specjalnie dla najmłodszych gości targów: KRAINY ATRAKCJI.

KRAINA ATRAKCJI to przede wszystkim stałe i lubiane atrakcje: dmuchańce, gry i zabawy kreatywne, kąciki plastyczne, spotkania z klaunami, malowanie buziek… To także zabawy zawierające elementy edukacyjne, z jakimi dzieci mogą spotkać się w przedszkolu, szaleństwo na ogromnym placu zabaw, udział w grach i konkursach z nagrodami.

Podczas zeszłorocznych Targów w Gdańsku nie tylko KRAINA ATRAKCJI przykuwała uwagę dzieci i rodziców. Również Wystawcy zaprezentowali swoją ofertę w sposób atrakcyjny dla najmłodszych – nie zabrakło więc malowania buziek, kącików plastycznych, gier, zabaw, konkursów z nagrodami, a wszystko to rozmiarem i wzrostem dostosowane do dzieci. Nie dziwiła więc nikogo ogromna Kraina Atrakcji, w której wszystkie dzieci, jak i ich rodzice siedziały „po turecku”, wędrowały na czworaka czy biegały boso.

Tegoroczna edycja to również nowe i zaskakujące niespodzianki dla najmłodszych i ich rodziców. Tym razem będzie równie atrakcyjnie i ciekawie.

Zobacz:  Taniec z dzieckiem w chuście w Warszawie

Koniecznie już dziś zaplanujcie rodzinny weekend z zabawa i edukacją!

Więcej na  www.targiprzedszkolaka.pl

 

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments