„Niech żyje nam…”, czyli urodzinowe spotkanie Klubu Mamuśki

Już w najbliższy poniedziałek, 16 kwietnia br. Klub Mamuśki świętować będzie swoje pierwsze urodziny. Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy wszystkie wrocławskie mamy o godzinie 19.00 do Rodzinnego Centrum „Relaksownia” przy ul. Trawowej 53 A. Wspólnie dmuchać będziemy jubileuszową świeczkę, wspominać dotychczasowe wydarzenia, a także w poświątecznym klimacie przygotowywać kulinarne pyszności. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem info@klubmamuski.pl.

Klub Mamuśki to inicjatywa społeczna funkcjonująca w stolicy Dolnego Śląska od kwietnia 2011 r. Pierwsze i jedyne takie miejsce we Wrocławiu, zrzeszające 350 mam aktywnie działających na facebookowym fun page’u, spośród których 30-40 uczestniczy w comiesięcznych spotkaniach na żywo. To rok niesamowitych doświadczeń, to dziesięć wspólnych wieczorów warsztatowych, mnóstwo wiedzy i praktycznych umiejętności. To także niezapomniana wyprawa do kina z maluchami u boku, to seans w grocie solnej, zajęcia na basenie i jedyne w swoim rodzaju mamusiowe fitness.

Najbliższe spotkanie to podsumowanie dwunastomiesięcznej działalności klubu – będzie tort, zdjęciowa prezentacja, a także wielka mapa Wrocławia, na której zaznaczymy okolice, w których mieszkamy. W tej świątecznej atmosferze nie zabraknie także czasu na warsztat kulinarny, podczas którego przygotujemy prawdziwe wiosenne smakołyki dla całej rodziny.

Do udziału w tym historycznym spotkaniu zapraszamy nie tylko mamy, które przez cały rok uczestniczyły w klubowych wydarzeniach, ale także te, które już od jakiegoś czasu chciały dołączyć do naszego grona, a którym zwykle brakowało motywacji. Pierwsze urodziny Klubu Mamuśki to wspaniała okazja, by poznać inne wrocławskie mamy, podzielić swoimi doświadczeniami, a także zwyczajnie poplotkować o blaskach i cieniach macierzyńskiej codzienności.
Więcej informacji o działalności Klubu Mamuśki dostępnych jest na stronie www.klubmamuski.pl, a także na facebookowym fun page’u www.facebook.com/pages/klubmamuski.

Zobacz:  Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka!
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments