1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Warsztaty
  6. »
  7. Niezapomniane urodziny w Bajkolandii

Niezapomniane urodziny w Bajkolandii

bajkolandia

Każde dziecko z niecierpliwością czeka na urodziny i marzy o tym, aby ten dzień był niezwykły. Jeśli pragniecie Państwo, aby Wasze dziecko przeżyło urodziny swoich marzeń, serdecznie zapraszamy do Bajkolandii w Warszawie!

Zorganizujemy urodziny według ulubionej bajki Waszego dziecka, albo zaprosimy wyjątkowego gościa – Magika, Szalonego Naukowca albo Klowna. Wszystkie marzenia, małe i duże zostaną spełnione. Zwierzątka z balonika, pomalowana buźka, ogromne bańki mydlane? W Bajkolandii znajdziesz wszystko o czym marzy Twoje dziecko.Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty imprez urodzinowych.

Urodziny odbywają się w weekendy – piątek 17:30 – 19:30, sobota, niedziela w godzinach 10:30 – 12:30, 13:30- 15:30 i 16:30 – 18:30

Można wynająć na imprezę nasza salę zabaw albo razem z animatorem wybrać się w bajkowy świat ulubionego bohatera Twojego dziecka.
Można tez zaprosić animatora na imprezę w domu, aby pomógł ujarzmić rozbrykane maluchy i zorganizował im zabawę w każdym wskazanym przez Państwa miejscu.
Dodatkowo można skorzystać jeszcze z wielu atrakcji – pokazu wielkich baniek mydlanych, pokazu Szalonych Naukowców lub poddać się czarowi pokazu magicznego.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu (0-22) 213-95-59, 0-606-447-337. Centrum Rozwoju Dziecka BAJKOLANDIA

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
13 lat temu

Nie polecam!

Są trzy sale urodzinowe i w każdej cztery imprezy w weekend – wcale nie ma godzinnych przerw między urodzinami, jak to wynika z artykułu. W związku z tym, że trzeba posprzątać i przygotować poczęstunek dla następnej ekipy dzieci są pozbawione sali z poczęstunkiem z 40 minut przed końcem dwugodzinnej imprezy.
Mój synek był rozgoryczony, bo zostawił sobie torcik na później, a gdy wrócił sala juz była sprzątana. Pod koniec imprezy gdy dzieci były najbardziej spragnione, a poczestunek sprzatnięty trzeba było dokupywać napoje w barku.
No i tłum straszliwy, bo sala zabaw obsługuje jednocześnie 3 imprezy urodzinowe i do tego indywidualnych gości, głośno, duszno.
Po prostu urodzinowa taśma produkcyjna!