1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Nosidło dla dziecka

Nosidło dla dziecka

Dziecko noszone w nosidełku czuje się ważne – zamiast samotnie bawić się w łóżeczku, aktywnie uczestniczy w życiu rodziny. Noszony bobas postrzega świat z perspektywy mamy i taty, dzięki temu skuteczniej uczy się określonych wzorców i zachowań społecznych, lepiej się rozwija i szybciej staje się samodzielny.

Spędzanie czasu blisko mamy i taty buduje silną więź między maluchem a rodzicem, daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i, jak dowodzą badania, sprawia, że maluchy zdecydowanie mniej płaczą!

Dodatkowe argumenty za
Lista powodów, dla których warto korzystać z nosidełek, jest bardzo długa. To bardzo dobre rozwiązanie dla każdej ze stron. Noszony maluszek czuje się bardzo komfortowo – i pod względem fizycznym, i pod względem emocjonalnym. Rodzic zyskuje zaś niezależność, mając dziecko cały czas blisko siebie.

Jakie nosidło wybrać?
Specjaliści przekonują, że pierwszym aspektem, jaki powinniśmy wziąć pod uwagę, kupując nosidło, jest kwestia zdrowia i bezpieczeństwa dziecka, kolejną zaś – funkcjonalność. Nosidło powinno być nie tylko proste w obsłudze i noszeniu, ale przede wszystkim powinno być dostosowane do wieku i potrzeb maluszka. Idealnym rozwiązaniem są nosidełka, które dają możliwość noszenia bobasa aż w pięciu pozycjach – w zależności od wieku czy upodobań maluszka i komfortu rodzica. Właśnie takim rozwiązaniem jest nosidło Caboo firmy Close ze sklepu www.babymama.pl.

Komfort, zdrowie, bezpieczeństwo
Wśród wielu nosideł dostępnych na rynku, jedno wyróżnia się szczególnie – nosidło Caboo firmy Close. Dzięki temu, że nosidło Caboo jest wykonane z najwyższej jakości bawełny organicznej, delikatna skóra dziecka nie ma żadnego kontaktu ze sztucznym materiałem. Efekt? Dziecko nie cierpi z powodu uczuleń, podrażnień i alergii skórnych.

Najlepszy wybór
Nosidło Caboo sprawdza się w każdym miejscu i każdej sytuacji – gdy chcesz dyskretnie nakarmić maluszka piersią w miejscu publicznym lub  gdy szukasz skutecznego sposobu na wyeliminowanie kolkowych dolegliwości. Jak? Noszenie w chuście uspokaja maluszka i w naturalny, niewymuszony sposób masuje mięśnie brzuszka dziecka, przynosząc mu niebywałą ulgę. A dodatkowo dzięki szerokim ramionom nosidła  główka maleństwa znajduje się w bezpiecznej pozycji, wtulona w ciało mamy. Trudno o lepszy, bardziej skuteczny i bardziej wygodny ( i dla rodzica, i dla maleństwa) sposób na poprawę komfortu bobasa.

Nosidło Caboo jest miękkie, wykonane z najwyższej jakości bawełny organicznej, bardzo proste w obsłudze i w noszeniu – wystarczy jedynie przełożyć pasy przez głowę, włożyć dziecko do nosidła, zaciągnąć kółko i gotowe! Odpowiednia konstrukcja nosidła sprawia, że jest ono w pełni zdrowe i bezpieczne dla szkraba. Nosidło Caboo idealnie podtrzymuje plecy, pupę i główkę dziecka. A dzięki szerokim i miękkim pasom zakładanym na obydwa ramiona, waga dziecka zostaje równomiernie rozłożona i zwiększa się komfort rodzica. Nosidło Caboo otrzymało wiele nagród a w tym roku zostało wyróżnione wśród 5 najlepszych nosideł, które rodzic może kupić przez niezależną agencję „which ?” z Wielkiej Brytanii.

Nosidło Caboo firmy Close łatwo się przechowuje i transportuje. Wygoda, zdrowie, komfort malucha. Jednym zdaniem – nosidło doskonałe.

Nosidło Caboo Close cena 375 pln www.babymama.pl

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments