Wybryki przyjaźni

Tygrysy odznaczają się tym, że rozbrykują się z radości na widok przyjaciół. I czasem wyrządzają im wielkie szkody. A potem muszą je naprawiać. Chodzi o to, żeby brykać bez wybryków.

Czy uda się to Tygrysowi? Ta opowieść to lekcja przepraszania.

Nasza ocena:

Tak, tak – wiemy, że „Wybryki przyjaźni” to lektura dla dzieci, ale przyznajemy – cała redakcja miała ubaw po pachy!  Jak się bowiem nie śmiać do rozpuku, czytając opowieści o Tygrysku? I duzi, i mali brykają razem z nim – to pewne. „Wybryki przyjaźni” to świetna propozycja dla wszystkich wielbicieli przyjaciół ze Stumilowego Lasu, zwłaszcza zaś dla fanów rozbrykanego Tygryska. A skoro ma się tak rozbrykanego przewodnika po Stumilowym Lesie, o nudzie absolutnie nie może być mowy! Wszystkie dzieci, które uraczyliśmy tą opowieścią, siedziały jak zaczarowane, wpatrywały  się w (duże, kolorowe, świetne)  ilustracje i wprost chłonęły każde czytane słowo. A dzieje się tutaj, oj dzieje. Co tym razem zwojował Tygrysek? Przeczytajcie sami. Jedno jest pewne – nie pożałujecie. Opowieść o przyjaźni jest wprost „tygryfastyczna”! Polecana dla starszych pociech.

Nasza ocena: 5/5

 

Zobacz:  "Babyville" Jane Green
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments