1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Otwarcie Centrum Handlowego Auchan Swadzim

Otwarcie Centrum Handlowego Auchan Swadzim

Z okazji 12-stych urodzin Auchan Swadzim zapraszamy Państwa do uczestnictwa w wydarzeniu „Moja Mama, Moje Dziecko”.

1-2 września 2012 Centrum Handlowe Auchan Swadzim

Wydarzenie zostanie podzielone na 3 strefy:
Strefa maluszka
W ramach tej strefy odbędą się spotkania z: doradcą laktacyjnym, psychologiem, dietetykiem oraz  z ratownikami medycznymi. Będzie można zasięgnąć porad,  a także  obejrzeć atrakcyjne  pokazy min. chustonoszenia,  fitnessu dla mam z maluszkiem.

Strefa przedszkolaka
Zaprezentowana zostanie oferta placówek edukacyjnych, dostawców usług dla najmłodszych, kąciki plastyczne, gry , zabawy i pokazy. Dla najmłodszych zostaną przygotowane liczne atrakcje min. możliwość przebrania się za postaci z bajki, które zostanie uwiecznione pamiątkowym zdjęciem. Dzieci będą mogły również bawić się chustą Klanzy., zbudować robota z klocków Lego, stworzyć własną biżuterię oraz poznać świat kultury orientalnej.

Strefa mamy
Do uczestnictwa w tej strefie zaproszone zostały firmy nakierowane na pielęgnację urody. W ramach swojej obecności kobiety będą miały możliwość skorzystania:
z bezpłatnego makijażu,  konsultacji wizażystek, analizy kolorystycznej. Dla trzech wybranych uczestniczek przeprowadzona zostanie metamorfoza ze stylistą od wizerunku. Do wygrania będą bony na darmowe zabiegi.

Jesteś mamą? Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie?

Przyślij do nas swoje zdjęcie i wygraj metamorfozę z Auchan Swadzim! Zasady są proste:

Przyślij na adres metamorfozaswadzim@poczta.fm swoje aktualne zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem. W komentarzu uzasadnij, dlaczego chcesz się zmienić. Uwaga, w konkursie biorą udział tylko mamy. Wiek nie gra roli! Na Wasze maile i komentarze czekamy do 31 sierpnia 2012 r. do godziny 18:00. Spośród nich, jury wybierze trzy najciekawsze zgłoszenia.  Werdykt ogłosimy o godzinie 19:00 i od razu poinformujemy o tym zwycięzców.

Kolejnym etapem jest metamorfoza w Auchan Swadzim realizowana w dniu 2 września 2012 r. w Centrum Handlowym Auchan Swadzim. W nagrodę nasze laureatki przejdą profesjonalną metamorfozę. Obejmie ona współpracę ze stylistą, dobór fryzury, makijaż, dobór stroju. Zapraszamy !

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments