Zaproszenie na wielki finał projektu Projekt 9m

W lipcu ubiegłego roku rozpoczął się Projekt 9m. Od chwili startu projekt z każdym dniem stawał się coraz bardziej popularny, coraz więcej nowych przyszłych mam zgłaszało swoją chęć udziału w przedsięwzięciu.

W konsekwencji odbyło się 17 sesji, podczas których nasze uczestniczki – kobiety pochodzące z różnych zakątków Polski – chętnie dzieliły się z nami swoją energią, optymizmem i pozytywną stroną bycia w ciąży. Każda z sesji była wyzwaniem, ekscytującym, lecz – nie ukrywamy – również wymagającym sporego nakładu pracy i zaangażowania. Jednak dobra współpraca, a także wzajemna inspiracja zaowocowały zdjęciami oraz poparciem ze strony Partnerów. Na uwagę zasługuje fakt, iż wiele firm, instytucji, czy ludzi przyłączyło się non-profit, umacniając nas tym samym w przekonaniu, że działanie jest jak najbardziej słuszne.

Obecnie Projekt 9m dobiega końca, czas więc na podsumowania. Z tej okazji serdecznie zapraszamy na wielki finał, podczas którego zaprezentujemy efekty wielomiesięcznej pracy, pochwalimy się nie tylko niezwykłymi mamami, ale również nowonarodzonymi dziećmi – najmłodszymi uczestnikami projektu. Wernisaż odbędzie się 8 września 2012, o godzinie 15:00, w Klubie/Restauracji Balsam w Warszawie (ul. Racławicka 99, Fort Mokotów, Warszawa).

Oprócz zdjęć, w trakcie eventu będą mieli Państwo okazję również podziwiać pokaz mody naszych partnerów: Kasi Miciak, Haltex oraz Lola&Paul. I tu niespodzianka, gdyż jako modelki podczas pokazu wystąpią nasze uczestniczki!

A dodatkowo:
– zabiegi nawilżające dłonie oraz makijaże w wykonaniu Mary Kay
– kiermasz artystyczny, na którym do podziwiania lub zakupienia produkty, ubrania hand made
– specjalne menu dla maluchów przygotowane przez szefa kuchni Restauracji Balsam
– malowanie buzi, czyli wesoła zabawa z kolorami dla dzieci i dorosłych.

Podczas eventu o oprawę muzyczną zadba zaprzyjaźniony kolektyw DeepCity, który od jakiegoś czasu wspiera nasze działania.Wszystkich chętnych wzięciem udziału w tym niezwykłym wydarzeniu prosimy o potwierdzenie przybycia na maila: ewaldek@gmail.com (podając swoje imię i nazwisko plus osoby towarzyszące; na maile czekamy do 7-mego września). Ilość osób nieograniczona, zapraszamy Państwa z całymi rodzinami oraz przyjaciółmi.

Zobacz:  Długi Dzień Dziecka w Multikinie

zaproszenie projekt2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments