1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Philips Avent dla niemowląt

Philips Avent dla niemowląt

Ciąża i pierwsze dni rodzicielstwa to ekscytujący i pełen wyzwań okres, w którym dobrze jest znać eksperta w tej dziedzinie, gotowego wyciągnąć pomocna dłoń i zaopiekować sie Tobą i Twoim dzieckiem.

Firma AVENT opracowuje i wytwarza produkty inspirowane przez naturę od 1984 roku. Produkty te zostały poddane wyczerpującym badaniom i próbom klinicznym. Obecnie jako Philips AVENT, będąca częścią koncernu Philips Group, firma stawia sobie za cel dalsze tworzenie nowatorskich rozwiązań, które sprawia, ze karmienie i opieka nad dzieckiem staną się jeszcze bezpieczniejsze i łatwiejsze.

Zalety systemu Philips AVENT

Wybranie produktów Philips AVENT ze sklepu www.babymama.pl to gwarancja doskonalej jakości, ponieważ zostały one stworzone z myślą o potrzebach dziecka i jego rodziców.Szeroko zakrojone badania i testy kliniczne pozwoliły opracować firmie Philips AVENT produkty skutecznie ze sobą współpracujące i zapewniające dobre samopoczucie dziecku, a Tobie elastyczność w opiece nad nim.

Najwyższej jakości produkty Philips AVENT pomagają matkom dokonać wyboru metody karmienia: karmienia piersią, butelka lub łączenia tych dwóch sposobów. Fakt, ze wiele elementów produktów jest wymiennych, umożliwią przystosowanie ich do rosnących potrzeb rozwijającego się dziecka. Jesteśmy po to, aby poprowadzić Cie przez te cudowne zmiany.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments