1. Strona główna
  2. »
  3. MALUCH
  4. »
  5. Zakupy dla dziecka
  6. »
  7. Poznaj BiNi.CO – oryginalne pufy dziecięce

Poznaj BiNi.CO – oryginalne pufy dziecięce

Pogodna mordka pandy miśka, rozjaśni każdy chmurny dzień – ta wizja towarzyszyła nam od początku. Stworzenie siedziska, które będzie więcej niż tylko meblem, z którego się wyrasta, które będzie wygodne, uniwersalne i ponadczasowe.

BiNi panda puf, to przede wszystkim oddany przyjaciel na lata. Zapewni komfort karmiącej mamie – idealne dopasowując się do ułożenia kręgosłupa, delikatnie otuli malucha, z łatwością i bez lęku przyjmie wyczyny energicznego przedszkolaka i ochoczo wesprze nastolatka zmagającego się ze światem. Sprawdzi się w domowym klubie czytelnika, strefie relaksu, podczas seansu filmowego i popołudniowej sjesty, każdego domownika – również tych czworonożnych.

Bezpieczeństwo i radość każdego, kto zaprasza do swojej przestrzeni Biniaka są dla nas szczególnie ważne. Z tego powodu, dla naszych panda puf znaleźliśmy idealny materiał, wytrzymały, w 100% naturalny, idealnie oddający charakter panda miśków – tkany na zamówienie, posiada certyfikat OEKOTEX, potwierdzający bezpieczeństwo dla człowieka i środowiska.

W BiNi wierzymy, że piękno powstaje, gdy działamy w zgodzie z sercem, tworzymy z zaangażowaniem i uważnością, dlatego otaczamy się fachowcami blisko nas. BiNi to polskie rzemiosło, na każdym etapie produkcji.

BiNi nadruki wykonywane tradycyjną metodą sito druku przy użyciu bezpiecznych, atestowanych farb wodnych. Wzornictwo, które jest odpowiedzią na zapotrzebowanie – słuchamy uważnie, a Wasze opinie i potrzeby prowadzą nas od początku.
Dla Waszej wygody, świadomi wyzwań, którym musi sprostać każdy mebel rosnący z naszymi pociechami, zaprojektowaliśmy BiNi pufy tak, by były funkcjonalne i same w sobie nie stanowiły wyzwania, a jedynie zapewniały wygodę i niosły radość.

Dlatego też, każdy BiNi puf, to dwa niezależne worki : zdejmowany pokrowiec zewnętrzny, doskonale znoszący programy piorące do 40 stopni, i worek wewnętrzny – wypełniony atestowanym granulatem styropianowym, zamykany na suwak, z możliwością uzupełnienia wypełnienia, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Neutralny i ponadczasowy design sprawia, że BiNi doskonale adaptuje się w każdym wnętrzu, od wystroju w stylu skandynawskim po styl boho. Jesteśmy rodzicami i znamy potrzeby własne i naszych pociech, przemieszczanie się z bianiakiem pomiędzy salonem, kuchnią, a pokojem dziecięcym, jest wręcz dziecinnie proste. Kształt pufy i uchwyt dostosowaliśmy do potrzeb migracyjnych.

BiNi panda puf, to więcej niż tylko mebel, to małe centrum życia rodzinnego. Wokół niego toczą się historie, które chcemy pamiętać i nieść w sercach, w przyszłość. Dziękujemy Wam za każdą nam podarowaną, i z niesłabnącym apetytem czekamy na więcej. Już niebawem BiNi oferta powiększy się o kolejne produkty, z wykorzystaniem naszego ulubionego materiału, i nie tylko – szykujemy się na podbój dziecięcych przestrzeni.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bini.co/pl/

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments