Przedświąteczne spotkanie ze Świadomą Mamą

Już 15 grudnia Świadoma Mama wraz z Katarzyną Bujakiewicz odwiedzi mamy z Poznania w ramach ogólnopolskiego cyklu spotkań „W zdrowym ciele, zdrowy Maluch”.

Spotkanie organizowane jest z myślą o wszystkich przyszłych i obecnych mamach. Dieta i aktywność w ciąży, rozmowa z pediatrą oraz porady położnej to główne atrakcje nadchodzącej imprezy. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości rodziców. Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć się urokami macierzyństwa. Dbając o komfort i uśmiech mamy, troszczymy się o zdrowie dziecka.

Macierzyństwo bez tajemnic!

Jak zachować atrakcyjny wygląd, a po ciąży szybko wrócić do dawnej sylwetki? Wraz z  dietetykiem zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego i zdrowego sposobu odżywiania. Doświadczona położna udzieli cennych wskazówek dotyczących porodu i opieki nad niemowlakiem. Nie zabraknie także tematów związanych z pielęgnacją i odżywianiem dziecka, które poruszy wykwalifikowany pediatra.

bujakiewiczGościem specjalnym spotkania będzie aktorka, szczęśliwa i niezwykle energiczna mama – Katarzyna Bujakiewicz – ambasadorka poznańskiej edycji Świadomej Mamy. Kasia wraz ze specjalistami poradzi uczestniczkom, jak być mamą piękną i aktywną.

Wszystkie Panie z brzuszkami i obecne Mamy zapraszamy 15 grudnia do Centrum Kongresowego Hotelu IOR w Poznaniu przy ulicy Władysława Węgorka 20.

Szczegóły i zapisy na stronie www.SwiadomaMama.pl

Zostań Świadomą Mamą! Już teraz zarejestruj się na bezpłatne spotkanie!

 

 

Zobacz:  Rusza II edycja ogólnopolskiej Akcji Społecznej „Mama w Ruchu”
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments