1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Przedszkola firmowe – boom na tego typu placówki?

Przedszkola firmowe – boom na tego typu placówki?

kids

25 września ruszyło pierwsze w Polsce badanie dotyczące opinii nt. przedszkoli firmowych prowadzone przez Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska i redakcję Serwisu HR wraz z firmą Femmeritum.

Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska i redakcja Serwisu HR wraz z firmą Femmeritum, specjalizującą się w doradztwie w zakresie równowagi praca-życie, oraz serwisem społecznościowym GoldenLine organizuje badanie dotyczące problematyki zakładania i funkcjonowania firmowych przedszkoli.

Celem badania jest poznanie m.in. szans i zagrożeń oraz potrzeb i oczekiwań, jakie istnieją w tym obszarze wśród podmiotów zainteresowanych tematem: pracowników ogółem (niezależnie od tego, czy mają dzieci), pracodawców (działy personalne), kuratoriów oświaty, dyrektorów przedszkoli i jednostek samorządu terytorialnego.

Czy firmy w Polsce są gotowe na dodatkowe inwestycje? Czy rodzice chcieliby posyłać swoje dzieci do placówek zakładanych przez ich pracodawców? Czy nie będą się obawiać, że w ten sposób przełożony będzie oczekiwał od nich większej dyspozycyjności? Czy przypadkiem konflikty wśród dzieci nie pogorszą relacji między rodzicami w pracy?

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments