1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Radosna mama Radosne dziecko Auchan Komorniki w Poznaniu

Radosna mama Radosne dziecko Auchan Komorniki w Poznaniu

Z okazji jubileuszu 10-lecia Auchan Komorniki zapraszamy  do uczestnictwa w wydarzeniu: Radosna Mama, Radosne Dziecko.

Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu w dniach  17-18 września 2011 w Hipermarkecie Auchan Komorniki w godz. 10:00 – 18.00

Wydarzenie podzielone zostanie na trzy strefy.

Strefa Maluszka

Strefa ta skierowana jest głównie dla kobiet w ciąży, młodych mam i rodziców szukających odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju, zdrowia, pielęgnacji i wychowania swoich dzieci. Prezentowana zostanie tutaj oferta firm i instytucji. Odbędą się spotkania z ratownikami medycznymi, porady i atrakcyjne pokazy m.in. chustonoszenia, pokazy fitness dla kobiet w ciąży, pokazy mody ciążowej.

Strefa Przedszkolaka

Prezentowana zostanie oferta placówek edukacyjnych, producentów zabawek, mebli i dostawców usług dla najmłodszych. Dmuchana zjeżdżalnia, kąciki plastyczne, gry, zabawy, zajęcia i pokazy będą uzupełnieniem wydarzenia.Wyjątkowe i zabawne  przedstawienia dla Maluchów w wykonaniu poznańskiego teatrzyku dla dzieci. Każde dziecko będzie mogło uczestniczyć w bezpłatnej sesji fotograficznej z maskotkami marki Fancy.
Każdy będzie miał możliwość spróbowania swoich sił w kierowaniu mini humerem, na specjalnym torze do jazdy zdalnie sterowanymi autkami.

Strefa Mamy

Do uczestnictwa w tej strefie zaproszone zostały firmy nakierowane na pielęgnację urody. W ramach swojej obecności kobiety będą miały możliwość skorzystania:z bezpłatnego makijażu,  bezpłatnych konsultacji wizażystek, dermatologów, usług i konsultacji fryzjerskich, regulacji brwi itp.

Przeprowadzane będą także bezpłatne, profilaktyczne badania mammograficzne w mammobusie. W badaniach tych mogą uczestniczyć bezpłatnie kobiety w wieku 50-69 lat.

Jesteś mamą? Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Przyślij do nas swoje zdjęcie i wygraj metamorfozę z Auchan Komorniki!

Zasady są proste: przyślij na adres metamorfozazauchan@poczta.fm swoje aktualne zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem.  W komentarzu uzasadnij, dlaczego chcesz się zmienić. Uwaga, w konkursie biorą udział tylko mamy. Wiek nie gra roli!

Na Wasze maile i komentarze czekamy od 1 do 15 września 2011 r. do godziny 11:00. Spośród nich jury wybierze pięć najciekawszych zgłoszeń. Werdykt ogłosimy 15 września i od razu poinformujemy o tym zwycięzców.Kolejnym etapem jest metamorfoza w Auchan Komorniki realizowana w dniach 17 i 18 września 2011 r. w Hipermarkecie  Auchan Komorniki.

Nagroda:

W nagrodę nasze laureatki przejdą profesjonalną metamorfozę.Obejmie ona współpracę ze stylistą, dobór fryzury, makijaż, dobór stroju, sesję zdjęciową.

Parterem Głównym Radosna Mama, Radosne Dziecko jest: SwiadomaMama.pl

Parterami wydarzenia są: www.baby-shower.pl, www.dobra-mama.pl, www.jestemdzieckiem.pl, Nasz Głos Poznański, Telewizja WTK, epoznan.pl

Więcej informacji na auchan.pl/komorniki

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
12 lat temu

super:)