Recenzja książki „Perfekcyjny rok z perfekcyjną Panią Domu” Małgorzata Rozenek

Książka to swego rodzaju przewodnik połączony z kalendarzem prac, jakie należy wykonać w domu, żeby był perfekcyjny. Tak jak rok dzieli się na dwanaście miesięcy, tak i książka podzielona jest na dwanaście rozdziałów. Umieszczone w niej zostały porady, które ułatwią uporządkowanie i organizację domu. Z publikacji dowiemy się też jak sprawnie i bez stresu przygotować uroczystość rodzinną.

„Perfekcyjny rok…” to doskonałe uzupełnienie dla dwóch poprzednich książek sygnowanych przez Perfekcyjną Panią Domu. Jednakże można ją też nabyć jako odrębną publikację, gdyż zawiera ona w sobie wiele przydatnych informacji, w tym także przepisy kulinarne czy sposób na uszycie torby z filcu. Krótko mówiąc zawiera w sobie całą wiedzę, jaka jest potrzebna do prowadzenia Perfekcyjnego Domu.

Zobacz:  Recenzja książki "Botanika duszy" Elizabeth Gilbert
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments