„Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” premierowo na ekranach kin sieci Multikino

Już 16 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo kolejny film o pełnych magii przygodach wróżek z Przystani Elfów. Tym razem Dzwoneczka i jej przyjaciółki czeka spotkanie z tajemniczą bestią z Nibylandii. Film będzie można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina leci do kina”, czyli tańsze bilety na filmy familijne dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu… Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.

Reżyseria: Steve Loter

Obsada (polska wersja językowa):

Jelonka – Maria Niklińska
Dzwoneczek – Natalia Rybicka
Nyks – Ewa Prus
Mgiełka – Katarzyna Glinka
Iskierka – Kaja Paschalska
Różyczka – Tamara Arciuch
Widia – Monika Dryl
Pasja – Olga Omeljaniec
Strzała – Anna Szymańczyk
Skrybuś – Tomasz Steciuk

Zobacz:  Horton słyszy Ktosia
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments