1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Relacja z spotkania „Diagnostyka dla Twojej ciąży”

Relacja z spotkania „Diagnostyka dla Twojej ciąży”

ciaza

10 października br. w hotelu Marriott  w Warszawie  odbyła się akcja społeczno – medialna „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, której organizatorem była DIAGNOSTYKA Sp. z o. o. – ogólnopolska sieć medycznych laboratoriów diagnostycznych. Portal Baby-Shower.pl był patronem medialnym wydarzenia.

W Polsce wykonuje się 4 – 5 razy mniej badań laboratoryjnych niż w Europie Zachodniej. Przez to, w naszym kraju dużo więcej wydaje się na lekarstwa i leczenie zamiast na odpowiednią profilaktykę, która odpowiednio wcześnie zastosowana pomaga uniknąć niejednego ludzkiego dramatu. Diagnostyka laboratoryjna jest ważną, ale jeszcze stosunkowo mało wykorzystaną dziedziną wiedzy medycznej.

Celem akcji było zatem przybliżenie tej wiedzy oraz zachęcenie kobiet do częstszego korzystania z medycyny diagnostyczno – laboratoryjnej, a lekarzy do położenia większego nacisku na odpowiednie badania Pacjentek.

Całość przedsięwzięcia składała się z trzech części. Pierwszą z nich było śniadania prasowe, w którym uczestniczyli dziennikarze pism i programów o   tematyce kobiecej, dziecięcej oraz zdrowotnej. Gospodarzem spotkania był Prezes Zarządu DIAGNOSTYKA Sp. z o.o. dr Paweł Majcher .

W spotkaniu wzięli  udział również lekarze-eksperci: Dr n. med. Jakub Swadźba, Dr n. med. Zbigniew Liber, Spec. Ginekolog-Położnik, Wiceprezes Diagnostyki Sp z o.o. Dariusz Zowczak oraz Ambasadorki akcji: Pani Olga Kuźniak – dziennikarka TVN Style, która od kilku lat doświadcza macierzyństwa oraz Pani Anna Samusionek – aktorka i zarazem mama 6 – letniej Andżeliki.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments