Rewolucyjne serum Samarite – 28 dniowa kuracja dla kontroli wieku skóry

Mówi o nim, że to booster, który dba o każdy aspekt zabezpieczenia i pobudzenia skóry. Uważa go za kosmetyk kompletny, dbający o harmonijną pracę komórek i spowalniający proces starzenia. O Divine Secret Serum 28 Days Age Control Treatment – 28 dniowej kuracji dla kontroli wieku opowiada ekspert Samarité, mgr farmacji i kosmetolog Wioletta Kaniewska.

Przedwczesne starzenie się skóry to problem coraz częściej niezwiązany z jej realnym wiekiem. Nieregularny tryb życia, nieprawidłowo zbalansowana dieta, zanieczyszczenie środowiska, niebieskie światło, promieniowanie UV czy stres to tylko część negatywnych czynników, na które skóra narażona jest każdego dnia. Można dbać o nią z pomocą zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej, ale efekt nawet najlepszej kuracji utrzyma się krótko, jeśli codzienna pielęgnacja nie będzie właściwie prowadzona. Siłą pielęgnacji domowej jest codzienna powtarzalność i wybór takich kosmetyków, które zadbają o skórę kompleksowo i inteligentnie odpowiedzą na jej konkretne w danej chwili potrzeby. Tak jak Divine Secret Serum 28 Days Age Control Treatment marki Samarité.

 Divine Secret Serum 28 Days Age Control Treatment Samarité

Natura w służbie zdrowia i urody

Samarité to połączenie bogactwa najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych i biotechnologicznie zaawansowanych substancji nowej generacji. Sercem każdego produktu są 33 zioła „podane” tak, by tworzyły swoiste antidotum działające dokładnie tam, gdzie skóra tego potrzebuje i dokładnie tak, jak tego potrzebuje. A w przypadku Divine Secret Serum 28 Days Age Control Treatment ten skład jest jeszcze bardziej obiecujący. To esencja 61 substancji aktywnych z najodleglejszych zakątków świata, w tym 34 ziół, 9 peptydów, 3 kwasów hialuronowych, bioplacenty i witaminy C. Natura i nauka stworzyły z nich absolutną jedność, dla zdobycia kontroli nad upływającym czasem. Jak działa takie unikalne połączenie? Jak tłumaczy nam ekspert Samarité, mgr farmacji i kosmetolog Wioletta Kaniewska – Składniki serum dbają o mikrobiom skóry, dzięki czemu zmniejszają jej wrażliwość i ułatwiają walkę ze stanami zapalnymi. Bezolejowa formuła nie obciąża żadnego rodzaju cery, a kwasy hialuronowe napinają i wygładzają jej struktury. W efekcie wykazują skuteczne działanie przeciwstarzeniowe, zapobiegając powstawaniu zmarszczek i niwelując widoczność już tych istniejących. Nie można także nie wspomnieć o tym, jak serum zabezpiecza skórę przed wolnymi rodnikami. Dlaczego jest to tak istotne? Nadmiar wolnych rodników i niewystarczająca ilość przeciwdziałających im antyoksydantów prowadzi do tak zwanego stresu oksydacyjnego. A problem ten dotyczy wszystkich skór – młodych, trądzikowych, wrażliwych, dojrzałych oraz eksponowanych na smog, promieniowanie UV czy niebieskie światło. Ponadto, jak wyjaśnia ekspert – Wolne rodniki niszczą struktury białek budujących skórę oraz utrudniają regenerację i wymianę informacji między komórkami. Proces taki przyspiesza zaś nieprawidłowe wydzielanie melaniny, a co za tym idzie, nasila problem przebarwień. Serum jest bogatym źródłem wielu silnych antyoksydantów, które wychodzą naprzeciw licznym problemom stresu oksydacyjnego. Witamina C o zwiększonej przyswajalności, B3, B9 oraz liczne antyoksydanty pochodzenia naturalnego pomagają zatrzymać lawinę reakcji wolnorodnikowych. – dodaje Kaniewska.

 Samarité serum

Systematyczność kluczem do wiecznej młodości

A jeśli nie wiecznej, to na pewno dłuższej, bo jak przypomina Wioletta Kaniewska – Im wcześniej zatroszczymy się o skórę odpowiednio dobraną tarczą ochronną, tym efektywniejsza będzie pielęgnacja, a rezultaty szybsze i bardziej widoczne. I taką tarczą może być właśnie serum Divine Secret Serum – początkowo stosowane jako 28-dniowa kuracja, a w przypadku, gdy skóra potrzebuje stałego wsparcia, jako element codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Kiedy warto sięgnąć po ten kosmetyk? W przypadku skór młodych serum może stanowić miesięczną kurację wspierającą skórę w walce z procesami wolnorodnikowymi. Dla skór z widocznymi procesami starzenia lub problemem wrażliwości Divine Secret Serum stosowany dwa razy dziennie pod krem lub makijaż pozwoli cieszyć się dobrą kondycją nawet skóry problematycznej i bardzo dojrzałej. Natomiast po zabiegach kosmetycznych i medycyny estetycznej wesprze procesy regeneracji oraz pozwoli cieszyć się jak najdłużej efektami profesjonalnych kuracji. – Skórę mamy jedną przez całe życie. To na niej zapisana jest nasza historia. Dajmy naszej skórze tarczę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, wspierajmy procesy naprawcze, by cieszyć się jak najdłużej jej dobrą kondycją, a proces starzenia przebiegał wolno i łagodnie – reasumuje ekspert Samarité.

Divine Secret Serum Samarité
Cena: 299 zł/30 ml

Więcej na: www.samarite.eu

*50% osób potwierdza na podstawie badań aplikacyjnych
** % osób potwierdzających na podstawie badań aplikacyjnych


Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments