Salon Urody i Pielęgnacji Matki i Dziecka w Łodzi

Już za niecały miesiąc rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie skierowane do młodych i przyszłych rodziców, jakim jest Salon Matki i Dziecka.

Spotkanie, którego Organizatorem są Międzynarodowe Targi Łódzkie, odbędzie się w dniach 19-20 października w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym MTŁ przy Al. Politechniki 4 w Łodzi. Poza licznymi warsztatami dla rodziców, przewidziane zostały także atrakcje dla najmłodszych uczestników.

Salon Matki i Dziecka to spotkanie, podczas którego rodzice będą mieli okazję znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu opieki, zdrowia, karmienia, wychowania oraz wczesnej edukacji dziecka. W programie przewidziane zostało spotkanie z dietetykiem, logopedą, stomatologiem oraz położną. Rodzice dowiedzą się m.in. jak dieta wpływa na zdrowie mamy i dziecka, w jaki sposób sprawdzić czy ich dziecko mówi poprawnie a także jak należy dbać o higienę jamy ustnej swoich pociech.

Ponadto goście wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z zaletami bycia chustorodzicem i dowiedzą się jak to wpływa na bliskość z dzieckiem. Firma Fit Fabric przedstawi wyjątkowe zajęcia fitnessowe przygotowujące do porodu – Aktywne 9M, a także zestaw ćwiczeń dla „świeżo upieczonych” Mam oraz ich Maluszków.

Dla dzieci zostały zaplanowane m.in. interaktywne warsztaty ze stomatologiem, podczas których najmłodsi uczestnicy dowiedzą się na czym polega praca dentysty oraz jak wygląda proces plombowania zęba. Pracownia OKO zaplanowała z kolei warsztaty artystyczne dla dwóch grup wiekowych. Podczas „Kolorowych grzechotek” dzieci do 3 roku życia z pomocą rodzica będą miały okazję stworzyć własny instrument perkusyjny. Tuż po nich odbędzie się „Kartonowe Miasteczko”, podczas którego nieco starsze dzieci będą mogły wcielić się w rolę budowniczych. Nie zabraknie także zajęć z animatorami i quizów z nagrodami.

Goście Salonu Matki i Dziecka będą mieli także okazję zapoznać się z aktualną ofertą rynkową produktów i usług niezbędnych od momentu planowania ciąży aż do okresu przedszkolnego. Zaprezentowane zostaną m.in. elementy wyposażenia pokoju dziecięcego, akcesoria do pielęgnacji mamy i dziecka a także oferta edukacyjna skierowana do najmłodszych. To doskonała okazja do dokonania zakupów w promocyjnych cenach i zasięgnięcia fachowej porady w zakresie odpowiedniego doboru produktu.

Zobacz:  Festiwal Progressteron

Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdą Państwo na stronie – targi.lodz.pl/dziecko

 

targi lodz 10b

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments