Warsztaty Mamo, To Ja – kolejne spotkania już w październiku

Za nami już 16 spotkań organizowanych w ramach Warsztatów Mamo To Ja, a w październiku czeka nas kolejnych 18.

7. października rusza kolejna trasa bezpłatnych Warsztatów „Mamo To Ja”. Tym razem Warsztaty odbędą się w Olsztynie – 7.10, Bydgoszczy – 8.10, Gdyni – 9.10 i Gdańsku – 10.10.

Warsztaty podzielone są na dwa bloki tematyczne. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Moda na Brzuszek”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą m.in. na temat diety dziecka, odporności, zdrowego i spokojnego snu dziecka, bliskości (ABC noszenia dziecka w chuście) czy pierwszej pomocy dzieciom. Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne oraz punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w Bloku „Moda na Brzuszek” poruszane będą zagadnienia związane m.in. z nowoczesną pielęgnacją skóry noworodka oraz stymulacją jego rozwoju, bezpieczeństwem dziecka w czasie podróży, karmieniem piersią i rozszerzaniem diety dziecka, zdrowym i spokojnym snem dziecka.

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe, pieluszki Pampers, akcesoria i kosmetyki dla mam i dzieci. Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do rejestracji na Warsztaty (warsztaty.mamotoja.pl).

 

warsztaty mamot ja 2jpg

Zobacz:  „TaMama”- wystawa fotografii autorstwa Belly Session Studio
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments