1. Strona główna
  2. »
  3. PIĘKNA MAMA
  4. »
  5. Kosmetyki
  6. »
  7. Serum Liftingujące wokół oczu DELAROM z kwasem hialuronowym

Serum Liftingujące wokół oczu DELAROM z kwasem hialuronowym

Serum, koncentrat składników aktywnych o natychmiastowym działaniu ujędrniającym  i napinającym, skutecznie wygładza bruzdy i zmarszczki wokół oczu. Kurze łapki i głębsze zmarszczki są wyraźnie płytsze już od pierwszych chwil po zastosowaniu. Spojrzenie staje się świetliste i młodzieńcze.
Pielęgnacja o ścisłym rytuale, zainspirowana procedurami dermatologicznymi, daje rezultat: efekt natychmiastowego wypełnienia zmarszczek i ich wygładzenia, jako naturalny lifting, bez użycia skalpela.

Trzy główne składniki aktywne Serum Liftingującego wokół oczu:

Wyciąg z liści oliwnych (eurol BT), który zawiera polifenol – oleuropeinę o szerokim zastosowaniu i wielu różnorodnych właściwościach, przeciwdziała starzeniu skóry: zwalcza wolne rodniki, nawilża, chroni macierz komórkową. Naturalny składnik napinający, pochodzący z wyciągu z paproci nowozelandzkiej, zawiera polisacharydy tworzące siateczkę komórkową, zapewniającą natychmiastowy lifting. Duże molekuły polimerowe, z których zbudowana jest siateczka, zasychając napinają natychmiast skórę.
Trzeci główny składnik to kwas hialuronowy, jako niezastąpione źródło nawilżenia skóry.

Serum Liftingujące wokół oczu skutecznie zastępuje skalpel chirurga, a jest przy tym naturalnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla dojrzałej i delikatnej skóry w tym rejonie. Dzięki składnikom ujędrniającym i nawilżającym zapewnia efekt wyraźnego spłycenia zmarszczek już od pierwszych chwil po zastosowaniu. Spojrzenie staje się świetliste, świeże i młodzieńcze. 

Opakowanie z pompką jest bardziej higieniczne i zapewnia maksymalną wydajność.

Nowa gama liftingująca Delarom jest kompleksową odpowiedzią na potrzeby skóry dojrzałej, w związku z tym nadzwyczaj trwale i skutecznie zwalcza objawy starzenia się skóry.
Naukowcy Delarom pracując nad formułami kosmetycznymi bazowali na osiągnięciach naukowych uwieńczonych nagrodą Nobla w medycynie z 2009 roku.

Badania naukowe dowiodły, że największy wpływ na starzenie skóry ma naturalny proces związany z upływem czasu polegający na powolnej i sukcesywnej degradacji rozmnażania komórkowego. Telomery, fragmenty DNA chroniącego zakończenia chromosomów, zmieniają się w czasie podziałów komórkowych. Najważniejszym zadaniem w walce ze starzeniem skóry jest więc niedopuszczenie do zamian w czasie podziałów telomerów oraz spowolnienie – „uśpienie” tych podziałów.  Tę rolę spełniają IBR-Dormins®, naturalne molekuły roślinne pochodzące z cebulki narcyza. Spowalniając namnażanie komórkowe, zapobiegają zmianom zachodzącym w telomerach i chromosomach. Mają wpływ na zachowanie młodości skóry, a dodatkowo działają antystresowo i ochronnie.

Innymi składnikami aktywnymi obecnymi w całej gamie są dwa rodzaje kwasu hialuronowego, które wpływają na zachowanie równowagi wodnej skóry. Pierwszy z kwasów, o małym ciężarze gatunkowym, zapewnia nawilżenie komórkowe w głębszych warstwach skóry, ponieważ im mniejsza jest molekuła, tym łatwiej wnika w skórę. Drugi rodzaj kwasu, o większym ciężarze komórkowym, ma za zadanie pozostać bliżej powierzchni skóry, aby ustanowić zaporę dla transepidermalnej utraty wody. 

Inny składnik zapobiegający starzeniu skóry charakterystyczny dla tej gamy kosmetyków to wyciąg z paproci nowozelandzkiej (Cyathea Cumingii), składnik roślinny, który ma natychmiastowe działanie ujędrniające. Dzięki swoim właściwościom tworzy na skórze elastyczną powłokę wygładzającą skórę i zapobiegając jej wiotczeniu.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments