Spacer na niepłodność

Coraz więcej par ma problem z zajściem w ciążę. Tymczasem coraz częściej okazuje się, że powody niepłodności można szybko rozwiązać. Zmiana stylu życia- oto jedna z recept na to, aby móc cieszyć się macierzyństwem i macierzyństwem.

Zwolnij tempo

Stres, pospiech, złe nawyki żywieniowe – oto główni winowajcy współczesnych problemów z płodnością. Jeśli podejmujesz decyzję o zostaniu rodzicami, ustalcie sobie listę priorytetów i zrezygnujcie z tego, co nie jest dla Was dobre. Odrobina relaksu, stałe pory jedzenia i nocnego odpoczynku i ruch na świeżym powietrzu – od tego zacznijcie!

Ruch to zdrowie

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu doskonale wpływa na kondycję psychofizyczną. Gdy dotlenia się nasz organizm, lepiej pracują narządy, umysł odpoczywa od problemów i stresów. A to, jak dowodzą badania, najlepszy sposób na przygotowanie ciała do zajścia w ciążę.

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
10 lat temu

Tak jest bardzo często, ale nie dziwie się parą które po miesiącach prób próbują wszystkiego, zmiany diety, leków przyspieszających zajście w ciąże itp

Gość
Gość
10 lat temu

Często problemy z ciążą to problem bardziej psychiczny niż fizyczny. Trzeba się rozluźnić i nie stresować.

Gość
Gość
10 lat temu

Rok to dużo, jeśli to kilka miesięcy to nie ma się co niepotrzebnie zamartwiać, ale skoro to już rok proponuje wizytę u ginekologa.

Gość
Gość
10 lat temu

Po roku starań można już mówić o niepłodności. Byliście u lekarza?

Gość
Gość
11 lat temu

Staram sie z mezem o dziecko juz rok i nic, nie wiem jaka moze byc tego przyczyna ????