Spotkania z „Pingwinami z Madagaskaru” w kilku miastach Polski

Czy wiesz kto wchodzi w skład najbardziej elitarnej grupy tajnych agentów na świecie? Kto lubi przygody? Potrafi zrobić coś z niczego i ma miliony wielbicieli na całym globie? Aby poznać historię najwspanialszych szpiegów wszechczasów nie musisz grzebać w archiwach. Przygotuj się na niezapomnianą i pełną humoru przygodę. Do akcji znów wkraczają asy wywiadu: Kowalski, Szeregowy, Rico i Skipper.

Każde dziecko marzy aby być tajnym agentem. Teraz jest niepowtarzalna szansa, aby zmierzyć się z pragnieniami i przygotować do kolejnej misji ratowania świata. Wstąpcie do wyjątkowej grupy wywiadowczej. Dzięki improwizacji i umiejętnościom naszych bohaterów, których pozazdrościłby sam McGyver, Pingwiny wylądują w kilku miastach Polski. Przeszkolą i przygotują, do styczniowej premiery filmu „Pingwiny z Madagaskaru” wszystkich chętnych. Każdy może wziąć udział w specjalistycznym szkoleniu na asów wywiadu. Zapewnić sobie doskonałą rozrywkę wypełnioną akcją, humorem i pomysłami, które zachwycą wszystkich miłośników Kowalskiego, Szeregowego, Rico i Skippera.

Szkolenia odbędą się:

w Szczecinie – 10 stycznia (sobota), Galeria Galaxy, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
we Wrocławiu – 11 stycznia (niedziela), Galeria Pasaż Grunwaldzki, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Łodzi – 17 stycznia (sobota), Galeria Manufaktura, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Gdańsku – 18 stycznia (niedziela), Galeria Bałtycka, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Katowicach – 24 stycznia (sobota), Galeria Katowicka, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Warszawie – 25 stycznia (niedziela), Galeria Arkadia, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Krakowie – 31 stycznia (sobota), Galeria Kazimierz, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Poznaniu – 1 lutego (niedziela), Galeria Malta, od godz. 12.00 do godz. 19.00.

Udział w spotkaniu to jedyna okazja aby nabyć umiejętności, które powstrzymają siły zagrażające światu. To możliwość wstąpienia do tajemniczej organizacji działającej pod kryptonimem Północny Wiatr, stawienia czoła złoczyńcy o imieniu dr Oktawiusz Mackiewicz, który planuje zniszczyć nasz świat oraz nauczenia się:

  • jak ślizgać się po betonie i zmontować poduszkowiec z dętki od traktora, dmuchawy do liści, kasku, peleryny i wentylatora, na którym można usiąść i poślizgać się?
  • jak zrobić super buty, w których można chodzić po jajach nie tłukąc ich?
  • jak zrobić napęd rakietowy z niczego?
  • jak wcisnąć jajka do szklanej butelki, nie niszcząc ich?
  • jak zniszczyć tajne dane przy pomocy kuchenki mikrofalowej?
  • jak byś szybszym od dźwięku?
  • jak zbudować wielkie, niesamowite urządzenia z kilku akcesoriów?
Zobacz:  Podsumowanie Targów Moje Dziecko Warszawa 2011

Dodatkowo uczestnicy będą mogli zmierzyć się na torze przeszkód Kowalskiego, czy oddać się odlotowym skokom na pingwinim dmuchańcu w strefie Szeregowego. Nie zabraknie też innych filmowych atrakcji: kolorowanek, quizów … i konkursów zręcznościowych dla całych rodzin. Do grona niezwyciężonych komandosów będą mogli dołączyć również rodzice. Nic prostszego, wystarczy przyjść. Szach mat i cześć. Jesteście w drużynie Pingwinów.

Najnowsza komedia animowana „Pingwiny z Madagaskaru” w kinach od 30 stycznia 2015 .

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments