Konkurs na ambasadorkę filmu „Barbie Super Księżniczki”

Z okazji premiery filmu „Barbie Super Księżniczki” rusza ogólnopolski konkurs na ambasadorkę filmu. Barbie to ikona kultury masowej, której nie trzeba przedstawiać. Nie ma na świecie dziewczynki, która choć przez chwilę nie marzyła, aby stać się Barbie.

Teraz jest niepowtarzalna okazja, aby spełnić marzenia. Wystarczy wcielić się w główną bohaterkę, przyjść na wielką noworoczną imprezę. W zmaganiach konkursowych ocenione zostaną stroje i umiejętności, jakie powinna posiadać współczesna księżniczka. Założeniem party „Barbie Super Księżniczki”, jest idea, że nie ma przegranych. Wszystkie dzieci biorące udział w rywalizacji, otrzymają upominki. Każde dziecko poczuje się docenione i wyróżnione.

Wciel się w główną bohaterkę i przyjdź na imprezę Barbie. Będziemy:

w Katowicach w sobotę 10 stycznia – Galeria Katowicka,
we Wrocławiu w sobotę 17 stycznia – Galeria Magnolia,
w Krakowie w niedzielę 18 stycznia – Galeria Kazimierz,
w Poznaniu w sobotę 7 lutego – Galeria Malta,
w Jankach pod Warszawą w niedzielę 8 lutego – Centrum Handlowe Janki.

Do wszystkich powyższych miejsc zapraszamy dzieci z rodzicami od godz. 12.00 do godz. 19.00.

Zwyciężczyni konkursu z każdego miasta weźmie udział w WIELKIM FINALE w Warszawie. Podczas finału jury wybierze AMBASADORKĘ FILMU „BARBIE SUPER KSIĘŻNICZKI”, która weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do magazynu dziecięcego. Otrzyma również voucher na zakupy w stylu Barbie dla siebie i swojej mamy.

Casting to nie jedyna atrakcja imprezy. Barbie organizuje wyjątkowe spotkanie dla wszystkich swoich przyjaciół. W specjalnej strefie uczestnicy imprezy będą mogli przenieść się do filmowego świata Barbie. Spędzić czas na oglądaniu swojej ulubionej bohaterki na pokazach wcześniejszych filmów z serii. Każdy, kto tylko zechce, może wziąć udział w sesji fotograficznej, z której otrzyma pamiątkowe zdjęcie. Uczestnicy imprezy będą mogli obejrzeć pokaz mody, wziąć udział w warsztatach w stylu Barbie oraz warsztatach plastycznych. Na wszystkich czekają zmagania, quizy, zabawy. Nikt nie będzie się nudził.

Zobacz:  „Misiek w Nowym Jorku" w kinach sieci Multikino

Party organizowane przez Barbie to niepowtarzalna okazja do super zabawy i przygotowania się do nowej przygody filmowej. Tym razem Barbie wcieli się w postać Kary, współczesnej księżniczki, która dzięki magicznemu motylowi przemieni się w Super Iskrę. Uzyska umiejętności, które pozwalają jej walczyć ze złem. Jak skończy się nowa przygoda „Barbie Super Księżniczki”? Zapraszamy do kin od 6 lutego 2015 r.

event_barbie_1

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments