1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Spotkanie Świadoma Mama w Katowicach

Spotkanie Świadoma Mama w Katowicach

„W zdrowym ciele zdrowy Maluch”, czyli bezpłatne warsztaty ze specjalistami dla kobiet w ciąży i młodych mam.

Już 17 listopadach w Katowicach – Świadoma Mama spotka się z wyjątkowymi, energicznymi kobietami!
Zapraszamy na spotkanie organizowane z myślą o wszystkich przyszłych i obecnych mamach. Dieta i aktywność w ciąży, rozmowa z pediatrą oraz porady położnej to główne atrakcje nadchodzącej imprezy. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości rodziców.
Celem spotkania jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć się urokami macierzyństwa. Dbając o komfort i uśmiech mamy, troszczymy się o zdrowie dziecka.

Macierzyństwo bez tajemnic

Jak zachować atrakcyjny wygląd, a po ciąży szybko wrócić do dawnej sylwetki? Wraz z  fizjoterapeutą ze szkoły rodzenia zastanowimy się nad specjalnymi ćwiczeniami i dozwolonej w czasie ciąży aktywności fizycznej. Odpowiednią dietę, korzystną dla Mamy i Malucha zaproponuje dietetyk. Natomiast, doświadczona położna udzieli cennych wskazówek dotyczących porodu i opieki nad niemowlakiem. Nie zabraknie także tematów związanych ze zdrowym odżywianiem dziecka, które poruszy wykwalifikowany pediatra. Każda uczestniczka znajdzie coś dla siebie.

Warsztaty Świadomej Mamy poprowadzi aktorka i szczęśliwa, doświadczona mama – Aleksandra Woźniak, znana z serialu „Linia życia” i „13 posterunek”. Na uczestniczki spotkania czekają upominki, a podczas spotkania do wygrania będą atrakcyjne nagrody!

Wszystkie Panie z brzuszkami oraz doświadczone Mamy zapraszamy 17 listopada do Parku Hotelu Diament przy ul. Wita Stwosza 37 w Katowicach. Szczegóły na stronie www.SwiadomaMama.pl

Zostań Świadomą Mamą! Już teraz zarejestruj się na bezpłatne spotkanie!

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments