Spotkanie z cylku Wybieram Macierzyństwo w Zielonej Górze

17 października odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem kulinarne, z cyklu Wybieram Macierzyństwo. Zapraszamy wszystkich przyszłych i młodych stażem rodziców z Zielonej Góry w najbliższy czwartek do Hotelu Amadeus, ul. Jedności 87a godz. 17:00-20:00.

Hasłem spotkania będzie: „Przemycamy warzywa, czyli zdrowa kuchnia dla malucha”. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, mnóstwo nagród do rozlosowania i zaprosili ciekawych gości.

Warsztaty będą dotyczyły ważnych kwestii związanych z dietą kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także żywieniem dzieci i rozszerzaniem diety metodą BLW. Poza poradami dietetyka oraz logopedy będzie to również okazja do spróbowania pysznych i zdrowych potraw przygotowanych przez gościa specjalnego – aktorkę MONIKĘ MROZOWSKĄ, która poprowadzi pokaz kulinarny.

W II edycji projekt Wybieram Macierzyństwo odwiedza miasta: Konin, Poznań, Łódź, Toruń i Zieloną Górę. Daty wszystkich spotkań można znaleźć na stronie internetowej projektu.

WSTĘP WOLNY. Rejestracja na spotkanie na stronie wybierammacierzynstwo.pl/rejestracja

przemycamy warzywa2

Zobacz:  "Żyj pełną piersią, czyli słów kilka o profilaktyce i kobiecości
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments