Julita Bator na październikowym spotkaniu BoboCamp w Warszawie

Październikowe spotkania upłynął nam pod hasłem eko, a naszym gościem specjalnym będzie Pani Julita Bator, autorka książki “Zamień chemie na jedzenie”. Czym tak naprawdę jest ekologia? Jakie są blaski i cienie życia zgodnie z naturą? Ile kosztuje ekologiczne jedzenie? Jak życie zgodnie z naturą wpływa na nasze samopoczucie? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy na najbliższych spotkaniach BoboCamp.

Zaczniemy 18 października, o godzinie 12.00 na Saskiej Kępie w Warszawie. Na tym spotkaniu naszym gościem będzie Pani Julita Bator, która dla zdrowia swojej rodziny zmieniła całkowicie swoje podejście do jedzenie. Znalazła gospodarza mającego krowę, kury i warzywa bez sztucznych nawozów, a w domu nauczyła się robić m.in. ketchup i ser żółty. O tym wszystkim, i wielu innych sprawach związanych z chemią w jedzeniu, napisała w swojej książce i przyjedzie specjalnie dla nas prosto z Krakowa.
Nie będzie to jedyny gość. Spotkamy się również z Kasią Malec, psycholog dziecięcy. Kasia opowie nam o trudnej sprawie związanej z wyznaczaniem dzieciom kar. Zapytamy się Kasi czy w ogóle warto karać dzieci? Jakie może przynieść to skutki? I jak inaczej wyznaczać granice?

Tak będzie w czwartek, a w poniedziałek, 21 października o godzinie 10.00, na Kabatach spotkamy się z Joanną Dzieciątko ze Stowarzyszenia Edukacji w Rodzinie i Joanną Baranowską blogerką www.organiczni.baranowscy.eu.

Joanna Dzieciątko opowie nam jak można uczyć dzieci w domu. Sama jest mamą trójki dzieci, które z dużymi sukcesami i satysfakcją uczy w domu. Natomiast z Joanną Baranowską porozmawiamy o ekodylematach i ekologi wcielanej w życie całej rodziny.

BoboCamp#13, na Saskiej Kępie – 17.10, godz. 12.00, kawiarnia FikuMikuCafe (ul. Zwycięzców 32), BoboCamp Kabaty#5 – 21.10, godz. 10.00, kawiarnia HockiKlocki (ul. Wańkowicza 4).

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkania: www.facebook.com/bobocamppl/events lub www.bobocamp.pl (link do formularza znajduje się w informacji o październikowych spotkaniach).

Zobacz:  Dawać klapsy czy nie dawać klapsów?

bobocampzaproszenie2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments