Świadoma Mama w Gorzowie Wielkopolskim – edycja 2014

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne warsztaty osobno dla Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia „Czas dziecka” 11.00-14.00 i osobno dla Kobiet w ciąży „Radość w ciąży” 17.00-20.00.

Ambasadorką i prowadzącą spotkania jest aktywna Mama i Aktorka Pani PAULINA HOLTZ. Wszystkie warsztaty są BEZPŁATNE i odbywają się na terenie całej Polski. Na rok 2014 przewidzianych jest 40 eventów w największych miastach w całej Polsce. Merytoryczny charakter naszych spotkań to okazja dla przyszłych i obecnych Mam, aby zdobyć sprawdzone informacje na temat macierzyństwa i rodzicielstwa oraz fachową wiedzę podczas prelekcji Naszych specjalistów z zakresu, m.in.: psychologii, dietetyki, fizjoterapii, ginekologii, dermatologii. Jest to również doskonała okazja, aby podzielić się swoimi wątpliwościami oraz wymienić się doświadczeniami z innymi Mamami w swoim mieście.

Nowością warsztatów jest również część praktyczna, m.in..: warsztaty pierwszej pomocy, masażu Shantala, kąpieli, przewijania, ubierania, usypiania dziecka.
W programie spotkań dodatkowo quizy edukacyjne, darmowa sesja fotograficzna, porady i osobiste konsultacje ze specjalistami, możliwość zapoznania się z produktami Naszych sponsorów. Każda uczestniczka otrzymuje od Nas gwarantowany upominek.

Świadoma Mama w Gorzowie Wlkp. w Qubus Hotel -11.06.2014 Spotkanie dla rodziców (dzieci do lat 3) 11:30-14:30

Miejsce: Gorzów Wlkp. Qubus Hotel ul.Orląt Lwowskich 3
Prowadzenie: Paulina Holtz
Czas trwania: 11:30-14:30

Świadoma Mama w Gorzowie Wlkp.w Qubus Hotel -11.06.2014  Spotkanie dla kobiet w ciąży 17:00- 20:00
Miejsce: Gorzów Wlkp. Qubus Hotel
Prowadzenie: Paulina Holtz

Czas trwania: 17:00-20:00

Rejestracja: www.SwiadomaMama.pl . Zapraszamy też na Fanpage na Facebook https://www.facebook.com/swiadomamama

Swiadoma Mama Gorzow 2014a

 

Zobacz:  Bezpłatne warsztaty Mamo to ja - edycja 2014
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments