Świadoma Mama w Toruniu – edycja 2014

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne warsztaty osobno dla Mam niemowląt i dzieci do 3 roku życia „Czas dziecka” 11.00-14.00 i osobno dla Kobiet w ciąży „Radość w ciąży” 17.00-20.00.

Ambasadorką i prowadzącą spotkania jest aktywna Mama i Aktorka Pani Paulina Holtz.Wszystkie warsztaty są BEZPŁATNE i odbywają się na terenie całej Polski. Na rok 2014 przewidzianych jest 40 eventów w największych miastach w całej Polsce. Merytoryczny charakter naszych spotkań to okazja dla przyszłych i obecnych Mam, aby zdobyć sprawdzone informacje na temat macierzyństwa i rodzicielstwa oraz fachową wiedzę podczas prelekcji Naszych specjalistów z zakresu, m.in.: psychologii, dietetyki, fizjoterapii, ginekologii, dermatologii. Jest to również doskonała okazja, aby podzielić się swoimi wątpliwościami oraz wymienić się doświadczeniami z innymi Mamami w swoim mieście.

Nowością  warsztatów jest również część praktyczna, m.in..: warsztaty pierwszej pomocy, masażu Shantala, kąpieli, przewijania, ubierania, usypiania dziecka. W programie spotkań dodatkowo quizy edukacyjne, darmowa sesja fotograficzna, porady i osobiste konsultacje ze specjalistami, możliwość zapoznania się z produktami Naszych sponsorów. Każda uczestniczka otrzymuje od Nas gwarantowany upominek.

Świadoma Mama w Toruniu – Hotel Filmar Spotkanie dla rodziców (dzieci do lat 3) 11:00-14:00
Prowadzenie: Paulina Holtz
Czas trwania: 11:00-14:00

Świadoma Mama w Toruniu –  Hotel Filmar  Spotkanie dla kobiet w ciąży 17:00- 20:00
Prowadzenie: Paulina Holtz
Czas trwania: 17:00-20:00

Rejestracja: www.swiadomamama.pl . Zapraszamy też na Fanpage na Facebook https://www.facebook.com/swiadomamama

Swiadoma Mama Torun 2014a

Zobacz:  Studio Mam Art&Cafe zaprasza na warsztaty urodowe
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments