1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Świadoma Mama w Katowcach

Świadoma Mama w Katowcach

Pokaz chustonoszenia, spotkanie ze specjalistami, zagadnienia związane z rodzicielstwem bliskości to główne założenia bezpłatnego spotkania dla Rodziców z cyklu Świadoma Mama. Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć urokami macierzyństwa.
„Mamo bądź blisko! Kochaj, noś i przytulaj” to hasło jesiennych warsztatów Świadomej Mamy w Katowicach, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, czym jest rodzicielstwo bliskości i jakie są jego główne założenia. W ciepłej i przyjaznej atmosferze eksperci odpowiedzą na wszystkie trudne i ważne pytania oraz rozwieją wątpliwości rodziców.
Spotkanie dla całej rodziny!

Już 25 października w Hotelu Qubus odbędzie się spotkanie dla rodziców z Katowic z udziałem położnej i psychologa. Odbędzie się także pokaz wiązania chust połączony z krótkim warsztatem.

Atrakcją spotkania będzie mini sesja zdjęciowa, w której może wziąć udział każda uczestniczka – z Brzuszkiem i Maluszkiem. Na warsztaty zaproszeni są również tatusiowie, dla których wiedza na temat zdrowia Mamy i dziecka jest równie istotna.Uczestnicy oprócz zdobywania wiedzy, mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji. Nikt nie wyjdzie ze spotkania bez pakietu pełnego niespodzianek.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na portalu www.SwiadomaMama.pl Świadoma Mama w Katowicach – 25 października, Hotel Qubus ul. Uniwersytecka 13, godzina 17.00.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments