1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Szafobranko w Krakowie

Szafobranko w Krakowie

Małe dzieci bardzo szybko wyrastają z ubrań. Niektóre ciuszki zdążymy na nie założyć raptem kilka razy, dlatego rzeczy po nich są praktycznie niezniszczone.

Jesteś rodzicem? Szafa Twojego dziecka pęka w szwach? W dodatku jej półki zapełniają prawie same niepotrzebne rzeczy? Jeśli Twoje odpowiedzi są trzy razy na TAK to znaczy, że musisz przyjść na SZAFOBRANKO z Miastem Kobiet i Krakowskim Biurem Festiwalowym!”

SZAFOBRANKO jest doskonałym sposobem na to, aby pozbyć się rzeczy zalegających w szafie i jednocześnie w zamian zapełnić półki czymś nowym, w odpowiednim rozmiarze i dobrym stanie.

SZAFOBRANKO to baby swap czyli bezgotówkowa wymiana ubranek i akcesoriów dziecięcych, która odbędzie się już 22 października 2011 roku (sobota) o godzinie 10.00 w nowoczesnym, przeszklonym pawilonie Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (CORT, Kraków ul. Powiśle11 – pod Wawelem). Organizatorami wydarzenia są krakowsko-warszawski magazyn „Miasto Kobiet” i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Dodatkowe atrakcje

Rodzice, którzy wybierają się na swap mogą zabrać ze sobą swoje dzieci. Dla maluchów przygotowany będzie, wbrew nazwie, naprawdę duży kącik zabaw, gdzie będą mogły do woli skakać na dmuchanym zamku, zjeżdżać na zjeżdżalni i kąpać się w basenie pełnym kolorowych kulek. Dodatkowo czas milusińskim umilać będzie animator z Krainy Zabaw Dziecięcych Anikino, który między innymi przyozdobi twarze dzieci różnymi malunkami.
W trakcie imprezy zostaną przeprowadzone konkursy, w których do wygrania będą zaproszenia do Teatru Groteska oraz gry planszowe Granna.

Bawiąc uczyć

SZAFOBRANKO to też okazja do tego, aby zrobić coś dobrego dla innych, ponieważ wymiana połączona będzie z akcją charytatywną na rzecz Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy w Krakowie. Podczas imprezy zbierane będą dla palcówki produkty najpilniejszej potrzeby. To też jest to doskonały moment, aby najmłodsi Uczestnicy wymianki nauczyli się dzielić z innymi i przekazali coś w prezencie swoim rówieśnikom.

Ponieważ swap to przede wszystkim impreza poświęcona wymianie, organizatorzy zachęcają, aby maluchy przed przyjściem na SZAFOBRANKO także wybrały kilka zabawek, którymi na miejscu zechcą się zamieniać z innymi dziećmi.

Kwestie organizacyjne

Wejściówką na swap będzie oddanie kilku ubranek i produktów na cele charytatywne. Żeby wziąć udział w wydarzeniu trzeba się zapisać! Sposób, w jaki można to zrobić, a także szczegółowe informacje i dokładne zasady SZAFOBRANKA dostępne są na stronie „Miasta Kobiet” www.miastokobiet.pl/szafobranko

Portal www.baby-shower.pl jest patronem wydarzenia.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments