Szczęśliwa mama. KOBIETA Kraków 24-25 maja

Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo” zaprasza na kolejne akcje społeczne „Szczęśliwa mama. KOBIETA” w Centrum Handlowym KRAKÓW PLAZA w godzinach 10.00 – 18.00. Fundacja zaprasza na bezpłatne badanie USG i USG 4D oraz spotkania ze specjalistami.

W przygotowanych punktach konsultacyjnych będzie możliwość uzyskania porad w zakresie: dietetyki, psychologii, położnictwa, karmienia piersią, wczesnej antykoncepcji, stymulowania rozwoju dziecka

Przyszłym mamom umożliwiamy skorzystanie z najnowszych osiągnięć w dziedzinie diagnostyki, przeprowadzimy bezpłatne badania USG 4D oraz badania USG.

Do udziału w akcjach zostali zaproszeni również: makijażyści, którzy wykonają profesjonalny makijaż oraz przedstawią obowiązujące trendy i propozycje makijażu w zależności od typu urody oraz styliści, którzy przedstawią obowiązujące trendy w modzie, udzielą porad w doborze swojej garderoby na każdą okoliczność.

Badania USG i USG 4D będą prowadzone przez profesjonalnych lekarzy Szpitala UJASTEK. Szpital  zajmuje wysoką pozycję na rynku usług położniczych Krakowa i województwa małopolskiego. Usługi medyczne świadczone są w komfortowych warunkach. Personel szpitala, to wysoko wykwalifikowany i bardzo doświadczony zespół profesjonalnych lekarzy, położnych i pielęgniarek. Elementem uzupełniającym kompleksowość udzielanych przez Szpital świadczeń medycznych oraz zwiększającym poczucie bezpieczeństwa przyszłych rodziców jest nowo otwarty nowoczesny superkomfortowy oddział intensywnej opieki neonatologicznej wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Szpital UJASTEK działa między innymi w oparciu o pracownię laboratoryjną, dział Diagnostyki Obrazowej (RTG, Mammografia, Rezonans Magnetyczny), Stację Pomocy Doraźnej (karetki pogotowia, w tym karetka „R”) oraz kompleksowe poradnictwo specjalistyczne.

Zobacz:  Mama na chwilę
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments