Szczoteczka soniczna: czy warto z niej korzystać? Poznaj zalety szczoteczki sonicznej

Mycie zębów szczoteczką hydrosoniczną Curaprox to prawdziwa przyjemność. Usiądź wygodnie i pozwól jej działać, bo to właśnie ona potrafi zmienić podejście do higieny jamy ustnej i pokazać jak bardzo jest to ważne. Hydrosonic Easy została zaprojektowana z myślą o łatwości użycia, a przede wszystkim o skuteczności. Do jej stworzenia wykorzystano przez lata opracowywane i udoskonalane technologie, które mają zapewnić jak największą efektywność i bezpieczeństwo podczas mycia zębów. To nowy rozdział w pielęgnacji jamy ustnej. Przekonaj się o tym!

Dokładne mycie zębów z szczoteczką soniczną

Obecnie dbanie o zęby wymaga wiele wysiłku. Styl życia i dieta zmieniły się diametralnie w ciągu ostatnich stuleci. Teraz spożywamy przetworzone cukry, kawę, napoje gazowane i wysokosłodzone. Do tego śpimy mniej, więcej się stresujemy i żyjemy w ciągłym pędzie. Oznacza to również mniej czasu, który poświęcamy pielęgnacji jamy ustnej, co wiąże się z osadzaniem płytki nazębnej i ryzykiem powstawania chorób dziąseł. Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy dbać o swoje zęby: szczotkując je odpowiednio w domu i regularnie odwiedzając dentystę. Ale nawet odpowiedzialni dorośli pomijają wieczorne szczotkowane. Czasami jest to po prostu zbyt uciążliwe i najczęściej jest to ostatnia rzecz, o której chcemy myśleć pod koniec długiego dnia. Szkody, jakie oferujemy naszym zębom z powodu braku szczotkowania mogą być trudne do odwrócenia. Dlatego sięgnij po szczoteczkę soniczną Hydrosonic Easy, która ułatwi Ci to zadanie!
Szybki silnik szczoteczki Hydrosonic Easy, przenosi ruch na główkę szczoteczki. Jego moc osiąga nawet do 42 000 drgań na minutę, co zapewnia dokładne usunięcie biofilmu. Główka została wyposażona w wyjątkowo miękkie włókna Curen®, które zapewniają ochronę dziąsłom. Nawet dzieci mogą używać jej bez obaw. Są one niesamowicie delikatne i skuteczne dla doskonałej profilaktyki. Dzięki temu doskonale czyszczą zęby i  ciężko dostępne obszary: linię dziąseł, ukryte wnęki i przestrzenie między zębami.

Zobacz:  Higiena jamy ustnej na najwyższym poziomie

Jak działa szczoteczka soniczna?

Wystarczy nacisnąć przycisk na korpusie i pozwolić, aby szczoteczka zajęła się resztą. Następnie delikatnie przesunąć główkę szczoteczki po przedniej i tylnej części zębów. Technologia soniczna wywołuje turbulencje mieszaniny śliny, wody i pasty w ustach, co powoduje usuwanie bakteryjnego biofilmu również w miejscach gdzie nie dociera włosie szczoteczki. Koniec ze żmudnym szorowaniem! Hydrosonic Easy jest polecana również osobom, które noszą aparat ortodontyczny, mają wrażliwe dziąsła lub posiadają implanty, czy stałe protezy. Do tego szczoteczka jest kompatybilna ze wszystkimi główkami Curaprox. W opakowaniu znajduje się dodatkowo ładowarka z kablem USB, wtyczka USB, opakowanie podróżne mieszczące się w większości kosmetyczek oraz instrukcja użycia.
Hydrosonic Easy to inwestycja w zdrowie jamy ustnej. Już teraz pozwól jej zaopiekować się Tobą przez wiele lat.

Sugerowana cena szczoteczki Hydrosonic Easy: 511,00 zł

szczoteczka soniczna

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego: www.curaprox.pl

CURAPROX to marka szwajcarskiej firmy Curaden AG z siedzibą w Kriens koło Lucerny. Curaden AG jest pionierem i ekspertem w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki stomatologicznej. Wszystkie produkty Curaprox są tworzone i opracowywane w Szwajcarii od 1972r.

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments