Targi Moje Dziecko 2014

Zapraszamy na 7 już Edycję Targów Moje Dziecko, która odbędzie się jak co roku na Hali Torwar w dniach 30-31 sierpnia. Jest to idealny sposób na zakończenie sezonu wakacyjnego i sposób na wspólne spędzenie czasu dla całej rodziny.

To jak dbamy o siebie od najmłodszych lat ma wpływ na nasze zdrowie w przyszłości.  Jeszcze 20 lat temu boiska były oblegane przez młodych piłkarzy. Obecnie słoneczny weekend wolą spędzić przez telewizorem lub komputerem. To my, rodzice, musimy tego chcieć, tym bardziej że nasi młodzi podopieczni sami o siebie nie zadbają, dlatego to rodzice muszą odpowiednio wcześnie o tym pomyśleć, a my chcemy pokazać jak zrobić to z głową.

Na naszych Targach postanowiliśmy zorganizować nowe strefy tematyczne, w których będzie można rozwinąć swoje pasję lub zdobyć nowe. Oprócz stałych salonów produktowych, gdzie znajdziemy niezbędne artykuły dla najmłodszych oraz ich rodziców, powstanie miejsce poświęcone zdrowemu odżywianiu, a obok stref Edukacji i Zabawy powstaną strefy Fit Family oraz Ruchu i Tańca. Naszym celem będzie przedstawienie różnych propozycji na aktywne spędzanie czasu całą rodziną, tak aby każdy jej członek, mógł chwilę odetchnąć przy dobrej zabawie.

W strefie Fit Family każde dziecko będzie mogło wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z ćwiczeniami jak i w różnych zajęciach grupowych. Zadbamy również o mamy, dla których zorganizujemy zajęcia fitness, które będą mogły wykonywać same lub razem z dziećmi i świetnie się przy tym bawić. Każdy będzie miał możliwość skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka, poznać tajniki zdrowego odżywiania wraz z degustacją i spotkać się z trenerem – rozpisze on specjalny trening i poleci suplementy diety.

Z kolei Strefa Ruchu i Tańca to miejsce, w którym będzie można zacząć swoją przygodę z tańcem lub znaleźć nową pasję. Będzie ona podzielona na stoiska oraz parkiet, gdzie odbędą się pokazy i warsztaty taneczne, turnieje i nabory do grup tanecznych.

Zobacz:  DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży we Wrocławiu

Zadbaliśmy również o edukację najmłodszych. Strefy Edukacja oraz Zabawa – Gramy Razem pozwoli na wspólną zabawę całej rodziny i przyjaciół. Dodatkowo o edukację najmłodszych zadbają współpracujące z nami wydawnictwa oraz szkoły językowe. W strefie Zabawy oddamy do użytku odwiedzających 50 stolików planszowych, plac zabaw o który zadba firma Hula Kula, powstanie tor jazdy dla modeli sterowanych oraz miejsce z konsolami firmy Microsoft z kontrolerami ruchu Kinect. Odbędzie się również wiele warsztatów oraz konkursów.

Jak co roku szykujemy bezpłatne spotkania ze specjalistami i badaniami dla kobiet w ciąży. Na nasze przyszłe mamy czekać będzie stoisko Partnera Medycznego, gdzie Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny przygotował szeroki, w pełni bezpłatny program do osób spodziewających się dziecka:

 • poradnictwo lekarzy ,
 • poradnictwo pielęgniarek i położnych,
 • badanie USG i KTG, badanie tętna płodu,
 • badanie: pomiar ciśnienia, poziomu cukru, pomiary wagi i wzrostu,
 • poradnia Laktacyjna i Bank Mleka
 • konsultacje dietetyczne
 • konsultacje Punktu Szczepień
 • program edukacyjny przed- i poporodowy
 • promocja karmienia piersią
 • pielęgnacja noworodka i niemowlęcia
 • postępowanie z dzieckiem, masaż Shantala, chustonoszenie
 • prawidłowy przebieg połogu, fizjoterapia (np.ćwiczenia na bóle kręgosłupa)
 • poradnictwo dietetyczne
 • badanie piersi w ciąży, samobadanie piersi.

Serdecznie zapraszamy, portal www.baby-shower.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Targi Dziecięce Moje Dziecko

30-31 sierpnia 2014

Hala Torwar, Warszawa

ul. Łazienkowska 6A

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments