1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Targi Gier i Zabawek 2011 w Łodzi

Targi Gier i Zabawek 2011 w Łodzi

W Łodzi w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  przy ul. Ks. Skorupki 21 już po raz czwarty odbędą się Targi Gier i Zabawek „Games&Toys”.

Jest to największa w Polsce impreza w czasie której producenci i dystrybutorzy gier oraz zabawek prezentują swoje standardowe produkty oraz nowości rynkowe.

Patronat nad Targami objęły: czasopisma  „A kuku”, „Świat Zabawek” i „Branża dziecięca”, portal zabawki.com.pl, parenting.pl, baby-shower.pl, miastodzieci.pl, dzieciwlodzi.pl, czasdzieci.pl, mamawlodzi.pl, parenting.pl, urwisowo.pl.

Pierwszy dzień targów jest dniem branżowym, natomiast w sobotę i niedzielę targi otwarte są dla wszystkich chętnych. Szczególnie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami, gdyż to właśnie dla nich przewidzianych jest najwięcej atrakcji. Targi G&T to nie tylko okazja do ciekawych zakupów, ale również wspólnej wspaniałej zabawy. Jak co roku wystawcy szykują dla dzieci (najmłodszych i trochę starszych) i rodziców mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Na odwiedzających czekają konkursy z nagrodami, turnieje gier planszowych, tor gokartowy, pokazy robotów, zajęcia plastyczne, gry w rozmiarze XXL , najnowsze gry komputerowe….

W tym roku wyjątkowo bogata jest także oferta książek dla dzieci i młodzieży. Wydawnictwa zapraszają na spotkania z autorami, między innymi Edytą Jungowską, która razem z dziećmi czytać będzie znane wszystkim utwory  Astrid Lindgren.
Zapraszamy do odwiedzenia targów!

piątek (30.09) –  10.00 – 17.00

sobota (1.10) –  10.00  – 17.00

niedziela (2.10) –10.00 – 16.00

Portal www.baby-shower.pl jest oficjalnym patronem medialnym targów. Szczegółów programu i informacji o niespodziankach szukajcie na: www.games-toys.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments