Targi Rodzinne na Stadionie Narodowym

Wiosenny sezon na aktywność rozpoczęty! Razem z nadejściem prawdziwej, słonecznej wiosny coraz chętniej poszukujemy okazji do aktywnego spędzania czasu.

Najmilej, najradośniej i najlepiej jest w gronie rodziny… dlatego też podsuwamy Wam pomysł na spędzenie udanego weekendu z rodziną: PRZYJDŹCIE na TARGI RODZINNE!

Już najbliższy weekend 27-28 kwietnia zapraszamy do galerii Stadionu Narodowego w Warszawie. Czekać będzie na Was ok. 100 Wystawców i mnóstwo atrakcji!

Wiosennie, rodzinnie, weekendowo…
Weekend 27-28 kwietnia to drugie w tym sezonie spotkanie TARGÓW RODZINNYCH z rodzicami i ich pociechami. I to ciąg dalszy rodzinnych poszukiwań: pomysłów na wiosenne zabawy z dziećmi, podpowiedzi jak pomóc dzieciom w nauce, wskazówek, co zrobić, by nauka była przyjemnością i sposobów na wydobycie z naszych pociech ich największych talentów. Będziemy wspólnie odkrywać świat, poznawać, doświadczać.
W jednym czasie i miejscu, będziemy mogli wspólnie z dziećmi spędzić wyjątkowy weekend – weekend z zabawą i edukacją, wypełniony mnóstwem atrakcji i doskonałej zabawy.

Z rodziną całą na NARODOWYM!
Tegoroczna warszawska edycja imprezy skupi ok. 100 Wystawców oferujących najciekawsze produkty i usługi dla dzieci i całych rodzin. Dzięki nim powstanie miejsce, w którym zarówno dzieci jak i rodzice będą mogli spędzić czas w atmosferze doskonałej rodzinnej zabawy, zapoznać się z ofertą, wybrać najlepsze wg nich produktu, usługi i miejsca stworzone z myślą o dzieciach. O wyjątkowy nastrój zadbają przede wszystkim Wystawcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji, m.in.:
•    Tworzenie biżuterii z filcu, zdobienie figurek z masy solnej, konkurs śpiewu i nauka tańca latino z INCA PLAY
•    Laboratorium naukowa FUNIVERSITY
•    Warsztaty kaligrafii, tajemnice przypałacowych ogrodów i codziennie niecodzienne stroje Jana III Sobieskiego zaprezentuje MUZEUM PAŁAC w WILANOWIE
•    konkurs rysunkowy, gry i zabawy BAJBUK
•    strefa gier video i kinekt przygotowana przez BUDDA BAG
•    makieta kolejki i miasteczko westernowe KOLEJKI PIASECZYŃSKIEJ
•    szkolenie rycerzy Jedi – multimedialne widowisko dla miłośników Gwiezdnej Sagi STAR WARS
•    Muzyczne zabawy z Dorotą Gellner i Wydawnictwem PANI TWARDOWSKA
•    Warsztaty integralnego rozwoju FUNDACJA RODZICE PRZYSZŁOŚCI – doskonała zabawa rytmem z udziałem bębnów
•    Warsztaty KREATYWNYCH MALUCHÓW
•    Uwaga konkurs!!! Odpowiedz na pytania – wygraj kolonie letnie dla dziecka organizowane przez B.T. JAWORZYNA TOUR!
•    I wiele, wiele innych….

Zobacz:  Relacja z spotkania Diagnostyka dla twojej ciąży w Wrocławiu

TARGI RODZINNE DBAJĄ O ZDROWIE RODZINY! Zapraszamy na:
•    badania prawidłowości postawy dziecka przygotowane przez ENTELO – Dobre Krzesło
•    badania okulistyczne z Centrum Medycznym MAVIT
•    przeglądy stomatologiczne DECLINIC
•    porady dietetyczne na stoisku RAMA

POSTAWA TO PODSTAWA! Sponsor Targów – firma Entelo – podczas targów będzie przeprowadzała badania prawidłowości postawy dzieci. Badania będą prowadzone przy użyciu mory projekcyjnej. Przeprowadzi je zespół naukowców pod kierownictwem dr. Mirosława Mrozkowiaka. Badanie pozwoli dokładnie zdiagnozować prawidłowość sylwetki dziecka zaś obecni na miejscu naukowcy zaraz po wykonaniu badania udzielą rodzicom wskazówek i porad jak w prosty sposób nauczyć dziecko nawyków prawidłowego siadu oraz kontrolowania postawy ciała.
Oczywiście na stoisku Entelo nie zabraknie wielu atrakcji dla najmłodszych. Kolorowa, roześmiana strefa szczęśliwej rodziny umili wszystkim uczestnikom czas spędzony na Targach Rodzinnych.

To wszystko już 27-28 kwietnia, w galerii Stadionu Narodowego
godziny otwarcia: 10.00-17.00
Ceny biletów: pojedynczy 15 PLN  Rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieciaki) 25 PLN

Więcej na www.targirodzinne.pl

 

targi stadion2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments