1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Tęczowe kolorowanki z nalepkami

Tęczowe kolorowanki z nalepkami

Tęczowe kolorowanki z nalepkami” w zabawny i barwny sposób wprowadzają przedszkolaki w początkową edukację i przygotują do nauki w szkole.

W zeszycie „Koloruj tak samo” dzieci dopasują 48 kolorowych nalepek do odpowiednich kształtów i pokolorują 24 obrazki zgodnie ze wzorem. Naucz dziecko nazywać oraz kojarzyć rzeczy i zwierzęta. Zadania w książeczce pogrupowano zgodnie z zasadą stopniowania trudności. Pomóż dziecku w znajdowaniu i dopasowywaniu nalepek z obrazkami kojarzącymi się z dużą ilustracją. Wzory i nalepki łączy wspólny temat i tło, na którym je umieszczono. Kiedy dziecko umieści odnalezione nalepki w odpowiednim miejscu, powinno pokolorować obrazek.

„Kolory i kształty”
Tęczowe kolorowanki z nalepkami` w zabawny i barwny sposób wprowadzają przedszkolami w początkową edukację i przygotują do nauki w szkole. W zeszycie `Kolory i kształty` dzieci dopasują 48 kolorowych nalepek do odpowiednich kształtów i pokolorują 24 obrazki zgodnie ze wzorem. Naucz dziecko nazywać oraz kojarzyć rzeczy i zwierzęta. Zadania w książeczce pogrupowano zgodnie z zasadą stopniowania trudności. Pomóż dziecku w znajdowaniu i dopasowywaniu nalepek z obrazkami kojarzącymi się z dużą ilustracją. Wzory i nalepki łączy wspólny temat i tło, na którym je umieszczono. Kiedy dziecko umieści odnalezione nalepki w odpowiednim miejscu, powinno pokolorować obrazek.

Nasza recenzja:
Kolorowanki wyd. Olesiejuk to bardzo sprytne narzędzia edukacyjne i warto ten ich spryt jak najlepiej wykorzystać. „Koloruj tak samo” i „Kolory i kształty” to dwie spośród kilku publikacji tworzących serię „Tęczowe kolorowanki z nalepkami” wyd. Olesiejuk, które wpadły w ręce naszych trzyletnich pociech. A jak wpadły, to już wypaść nie mogły, skupiając uwagę pociech na tym, co naprawdę istotne. „Koloruj tak samo” to kilkadziesiąt kolorowych, ciekawych, dużych malowanek i dwa razy tyle naklejek. Proste, jasne, zwięzłe, krótkie polecenia, odpowiednia dla trzylatków wielkość obrazków i właściwa ilość elementów do pomalowania oraz papier, z którym łatwo jest się przedszkolakom zmierzyć- oto absolutne zalety tej publikacji.

„Kolory i kształty” sprawdzają, jak maluchy radzą sobie w świecie pełnym geometrycznych figur i wzorów i… całej tęczy kolorów. Świetny pomysł na zabawę z najmłodszymi przedszkolakami i nauka podana w najbardziej ciekawej z możliwych form. Warto zaopatrzyć się w całą serię i co rusz serwować maluchowi zadanie z innej książeczki, a będziecie mieć absolutną pewność, że dziecko się nie znudzi, że sporo się nauczy i że bezustannie będzie utrwalać zdobyte już zdolności. Fajna, mądra, ciekawa propozycja, a nie zwyczajna sztuka dla sztuki, jak to w przypadku niektórych „kolorowankowych” propozycji bywa. Całą serię oceniamy wysoko i zdecydowanie polecamy!
Nasza ocena- 5/5

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments