Wygraj koszulkę be! i piankę do higieny intymnej Skarb Matki!

Tylko trzy kroki dzielą Cię od wygrania niepowtarzalnego zestawu dla przyszłej mamy- koszulki be! z kolekcji be mama!i pianki do higieny intymnej Skarb Matki Femina!

Konkurs został zakończony, nagrody zdobywają klubowiczki: sylwa131, agf, HeloPoli.
Serdecznie gratulujemy! Redakcja Baby-Shower.pl

1. Polub profil Makarczykowie na facebooku

2.    Zostań fanem be! Odzież i moda ciążowa na facebooku

3.    Napisz, co dla Ciebie znaczy być mamą, a 1 z 3 niepowtarzalnych zestawów zawierających produkty topowych marek  dla przyszłych mam może być Twój!

Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą e-mailową do 30 lipca 2012 na adres:  redakcja@baby-shower.pl, w tytule wiadomości wpisując: konkurs be! i Skarb Matki. Konkurs jest tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek baby shower club

Przypominamy – w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie te osoby, które polubią profil  Skarb Matki i be! na facebooku oraz są klubowiczkami naszego portalu.

W skład zestawu wchodzi koszulka be! dla przyszłych mam i pianka do  higieny intymnej Skarb Matki! Więcej informacji o wysokiej jakości ubraniach ciążowych zaprojektowanych specjalnie z myślą o przyszłych mamach znajdziecie na www.be.com.pl Najlepsze kosmetyki dla mamy i maleństwa znajdziecie na www.skarbmatki.pl

nagroda 2 bluzkanagroda 3 bluzka

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca  zgłoszenie na konkurs  wyraża zgodę na otrzymywanie  newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Zobacz:  Konkurs! Czy wiesz co to jest Baby Shower?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
magdalena majchrzak
magdalena majchrzak
9 lat temu

bycie mama to jest najpiekniejszy moment gdy po porodzie przynosza ci dziecko i daja narece w tedy kazda kobieta uswiadamia sobie ze poraz pierwszy zostala mama