Twoja dodatkowa para rąk!

Czy bezsenność i zmęczenie to także Wasz problem? Każde dziecko od czasu do czasu źle sypia, a Wy wraz z nim.

Zdrowy sen jest bardzo ważny dla nas wszystkich, ale szczególnie istotny jest dla prawidłowego rozwoju naszych maleństw. Większość noworodków potrzebuje od 3 do 6 miesięcy na wykształcenie dobowego cyklu snu i czuwania. Kołyska Dream Mover pomaga osiągnąć ten rytm łatwiej i szybciej.

Stwarza bowiem idealne warunki do snu, relaksując i uspokajając dziecko.

Swoim ruchem i dźwiękiem przypomina bezpieczny czas spędzony w „maminym brzuszku”. Na przestrzeni wielu lat wymyślono wiele sposobów i produktów mających pomóc w uspokojeniu i zasypianiu naszych pociech. Niestety żaden z tych pomysłów nie sprawdził się w 100 %. W ocenie fachowców, ale przede wszystkim rodziców i opiekunów Automatyczna Kołyska Dream Mover jest pierwszym urządzeniem, które naprawdę działa i spełnia nasze oczekiwania. Szybko i skutecznie Twoje maleństwo zaśnie w każdych warunkach  i wyposażeniu – w wózku, foteliku, nosidełku czy po prostu leżące na kocyku.Teraz do snu ukołysze Was Dream Mover ze sklepu www.babymama.pl !

Częsty płacz i niepokój

Przyjście na świat jest dla dziecka ogromnym przeżyciem. Tuż po narodzinach maleństwo odbiera  mnóstwo nowych bodźców i doznań płynących z pędzącego wokół świata. Płacz to jedyna forma komunikacji dziecka z otoczeniem, oraz rozładowania napięcia i wyrażenia emocji. Często jednak bywa tak, że dziecko płacze dłużej, a my nie znamy przyczyny. Bierzemy je więc instynktownie na ręce i przytulamy wiedząc, że bliskość i kołysanie uspokoi malca. Nie zawsze jednak możemy to zrobić – natłok obowiązków, zmęczenie lub rozdrażnienie sprawiają, że rodzice nie mogą poświęcić tyle czasu dziecku ile by chcieli. Dziecięcy płacz, nad którym nie można zapanować, źle wpływa na maleństwo i pogłębia rosnącą frustrację rodziców. Aby nie dopuścić do takiego scenariusza należy zminimalizować przyczynę tych zdarzeń – ukoić dziecięcy płacz i niepokój. Z Automatyczną Kołyską Dream Mover stanie się to proste jak nigdy dotąd!

Zobacz:  ATTITUDE trzykrotnie skoncentrowany płyn do płukania
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments