Zdjęcia noworodków – unikane sesje zdjęciowe

Unikalne zdjęcia noworodków

Marry Fermont, holenderska fotograf specjalizująca się w zdjęciach noworodków postanowiła pokazać dzieci w wyjątkowy sposób. Zobacz naturalne zdjęcia noworodków.

fotokarty

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do słodkich sesji noworodkowych w studio, gdzie dzieci leżą wśród cudownych dekoracji lub trzymają je rodzice. Marry robi inne, wyjątkowe zdjęcia. Pokazują one jak dziecko jest ułożone w łonie matki.

Pomysł zrodził się podczas jednej z sesji, gdzie położna pokazała rodzicom, w jaki sposób ułożone jest dziecko w macicy. Wszyscy wiemy, że dziecko jest w brzuch, jednak, kiedy już się urodzi ciężko zrozumieć, jak się tam mieści. Ułożenie malucha na ręce w taki sposób pozwala to sobie wyobrazić. To właśnie było inspiracją do nowego pomysłu na sesje noworodkowe.

Marry towarzyszyła przy ponad 100 porodach, za każdym razem wykonywała zdjęcie dziecka takiej pozycji. Kiedy sama rodziła swoją córkę July poprosiła fotografa o takie samo zdjęcie. Marry pragnie, aby jej zdjęcia pomogły zmienić sposób myślenia o ciąży i porodzie, że to co zachodzi w ciele kobiety to prawdziwy cud.

fot. http://fermontfotografie.nl/en

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments