Uniwersytet 2-latka

W zeszycie znajdują się atrakcyjne zadania, naklejki oraz wkładki do wycięcia przez rodziców i wykorzystania do ćwiczeń z zeszytem lub osobno.

Zeszyt oprócz ćwiczeń dla dziecka zawiera komentarz i wskazówki dla rodziców.

Nasza opinia:
Gdy po raz pierwszy wzięłam „Uniwersytet 2-latka” do ręki, poczułam się niepewnie. „Albo książeczka zawyża poziom, albo mój dwulatek nie wszedł jeszcze na ten poziom”- pomyślałam. Część zadań wydała mi się bowiem jakaś taka na wyrost. Jednak mimo wszystko postanowiłam spróbować. Ku mojej uciesze synek bez trudu rozwiązał kilka ćwiczeń (rozpoznał misia, nazwał kolejne części ciała i garderoby, a co!), a z pozostałymi… no cóż… rozprawił się po swojemu. Duże, kolorowe, wyraźne ilustracje, jasne polecenia, „instrukcja obsługi zadań” dla rodziców, różnorodne ćwiczenia, zgadywanki, kolorowanki, wycinanki, naklejki, piosenki- czyli wszystko to, co dwuletnie urwisy kochają najmocniej! Jednym zdaniem – propozycja doskonała! Weryfikuje, uczy, stymuluje, inspiruje, motywuje!
Nasza ocena- 5/5

 

Zobacz:  Prezentowe pewniaki na Dzień Dziecka
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments