1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Uniwersytet 3-latka

Uniwersytet 3-latka

W zeszycie znajdują się atrakcyjne zadania, naklejki oraz wkładki do wycięcia i wykorzystania do ćwiczeń z zeszytem lub osobno. Zeszyt oprócz ćwiczeń dla dziecka zawiera komentarz i wskazówki dla rodziców. Nasza opinia:
Na pogodę i niepogodę, na lato i pozostałe pory roku, mamy doskonałą propozycję na twórcze i edukacyjne bycie razem z pociechą. O czym mowa? O „Uniwersytecie 3-latka”. To świetnie wydana publikacja, która jest pod każdym (absolutnie każdym!) względem dostosowana do potrzeb dzieci w wieku 3 lat. Kolorowa, zachęcająca okładka, a wewnątrz:  duże, wyraźne ilustracje, papier, po którym łatwo się rysuje, niezliczona ilość różnorodnych zadań (dzięki czemu testujące książkę maluchy się nie nudziły), mnóstwo kolorowych naklejek, wycinanek i wiele, wiele, wiele więcej.

Warto także zwrócić uwagę na wskazówki, komentarze i sugestie skierowane do rodziców. To bardzo ułatwia pracę z dzieckiem i czyni ją zdecydowanie bardziej efektywną. Dlaczego? Ponieważ pozwala wyjść poza nasze własne odczucia i wyobrażenia, zmierzyć i skonfrontować wiedzę naszej pociechy z tym, jak być powinno. A taki obiektywizm, choć niełatwy, jest potrzebny. Polecamy! I trzylatkom, i ich rodzicom!
Nasza ocena: 5/5

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments