VI edycja Spotkania z Dobrą Mamą

We wrześniu br. w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie odbyły się VI, ostatnie już w tym roku warsztaty dla kobiet w ciąży pt. „Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ”. Te bezpłatne warsztaty dla rodziców cieszą się ogromną popularnością na Podkarpaciu. Ogromnym ich wyróżnieniem jest Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca, którym zostały objęte.

Podczas minionej VI edycji gościliśmy blisko 340 uczestników: mamy, tatusiowe, przyjaciółki i babcie mogli poszerzyć swą wiedzę z zakresu ciąży i opieki nad maluszkiem, otrzymali również upominki od Wydawnictwa i wszystkich sponsorów Spotkania. Tym razem także nie zabrakło atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się niezwykle ciekawe prelekcje naszych partnerów: Polskiego Banku Komórek Macierzystych, firm Bebetto (Aro Karoń), Camphora, Naturalna i Bezpieczny Maluch. Uczestnicy Spotkania mogli się m.in. dowiedzieć wszystkiego na temat bankowania krwi pępowinowej, doboru właściwego wózka, elementów wyprawki czy biustonosza do karmienia. Duże zainteresowanie wśród rodziców wzbudził instruktaż pierwszej pomocy niemowlęciu przy bezdechu lub zakrztuszeniu, przeprowadzony przez przedstawicieli Kampanii Bezpieczny Maluch. Uczestnicy mogli także poznać oferty firm BabyOno, Ben Baby i Sklepu Medycznego Pro-Familia, prezentowane na stoiskach specjalnie przygotowanych na warsztaty.

Do tradycji naszych spotkań należy też – cieszący się wielką popularnością wśród rodziców – panel medyczny ze specjalistami z branży okołoporodowej. Padło wiele ważnych, czasem nietypowych, nurtujących przyszłe mamy pytań. Na wszystkie odpowiadali nasi niezawodni eksperci ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia: lek. med. Sławomir Mitera – specjalista ginekolog-położnik, Barbara Piekło – dietetyk, lek. dent. Dominika Mikitka – stomatolog oraz Barbara Krzysiak – położna laktacyjna. Swą wiedzą i doświadczeniem dzielił się też z uczestnikami warsztatów pediatra, lek. med. Grzegorz Stasiuk.

Podczas Spotkania nie zabrakło licznych konkursów, zabaw, quizów. To te elementy warsztatów, które wzbudzają najwięcej pozytywnych emocji, dzięki którym uśmiech gości na twarzach wszystkich uczestników. Dużo atrakcyjnych upominków ufundowanych przez sponsorów Spotkania motywowało do aktywnego uczestnictwa zarówno mamy, jak i tatusiów. Najwięcej emocji towarzyszyło jak zawsze losowaniu nagród głównych: wózka 3 w 1 od Sklepu Ben Baby, kołyski od Bellamy i sterylizatora od sklepu Mój Skarbek.

Zobacz:  Jest Wyjście!

Wszystkim uczestnikom, gościom specjalnym i mediom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w warsztatach. Podziękowania kierujemy także na ręce ekspertów, patronów medialnych oraz wszystkich firm partnerskich, które wsparły nasze warsztaty merytorycznie.

Zapraszamy w przyszłym roku na kolejne Spotkania z DOBRĄ MAMĄ – nowa formuła, jeszcze więcej atrakcji… szczegóły niebawem. Do zobaczenia!

IMG_0158 IMG_0161 IMG_0163 IMG_0182  IMG_0308 IMG_0314 IMG_0357 IMG_0367 IMG_7621 IMG_7648 IMG_7744

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments