Warsztat z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ” w Rzeszowie

Poradnik DOBRA MAMA zaprasza na kolejne, szóste już bezpłatne warsztaty dla mam z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 17 września 2014 r. w Hotelu BRISTOL przy ul. Rynek 20 w Rzeszowie. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Rodzice dobrze przygotowani na dziecko”.

Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży organizujemy z wielką radością, mając świadomość, jak bardzo istotne są tego typu spotkania. Do tej pory, w siedzibie Wydawnictwa DOBRY DOM, przy ul. Litewskiej 10 w Rzeszowie oraz w hotelu Bristol, już pięciokrotnie gościliśmy mamy, tatusiów i osoby towarzyszące przyszłym rodzicom. Podczas warsztatów rozmawiamy o zdrowiu zarówno w okresie ciąży, jak i połogu. Zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty dotyczące zapobiegania chorobom i przezwyciężania ich. Poruszamy również temat zdrowia dziecka, szczepień obowiązkowych i zalecanych oraz przedstawiamy najczęstsze zagrożenia czyhające na zdrowie najmłodszych. Na wszelkie pytania gości odpowiadają wyjątkowi eksperci: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, położne, doradcy laktacyjni, dietetycy.

Nasza inicjatywa i trud wkładany w organizację spotkań dla rodziców zostały docenione również przez lokalne władze dlatego warsztaty objęte zostały Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca.

Jak zwykle, dla mam przygotowaliśmy wiele atrakcji i cennych nagród, m.in.

  • Pakiet startowy dla każdej Uczestniczki w ciąży: kosmetyki, akcesoria dla dzieci, poradniki, kupony rabatowe do najlepszych sklepów branżowych, jak również atrakcyjne upominki dla osób towarzyszących.
  • Konkursy, quizy i zabawy – przy odrobienie szczęścia, mama i tata będą mieli szansę na wygranie bardzo cennych nagród.
  • Bezpośredni kontakt ze specjalistami – odpowiedzą na każde, nawet najbardziej intymne pytanie, które będzie można zadać również anonimowo.

Data wydarzenia: 17 września 2014, godz. 17:00 – 17 września 2014, godz. 20:00
Miejsce: Hotelu BRISTOL przy ul. Rynek 20, Rzeszów
Bilet: Bezpłatne.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń na:
www.dobra-mama.pl

dobra-mama-spotkanie-Rzeszow2

Zobacz:  ECCO Walkathon rusza niebawem
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments