Warsztaty Mamo To Ja – pierwsze spotkania już we wrześniu

Warsztaty Mamo To Ja – we wrześniu po wakacyjnej przerwie ruszają pierwsze spotkania.

Już 15. września po wakacyjnej przerwie ruszają ponownie bezpłatne Warsztaty Mamo To Ja. Warsztaty są cyklem bezpłatnych spotkań kierowanych do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat. Tylko w 2013 roku odbyło się ponad 60 spotkań, w których wzięło udział ponad 10 tysięcy uczestników!

Podczas spotkań zaproszeni specjaliści dzielą się z Wami wiedzą na różne tematy związane z pielęgnacją i rozwojem maleństwa, dietą oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem dziecka.
Ale warsztaty to nie tylko porcja rzetelnej wiedzy, ale także atrakcyjne konkursy i fantastyczne upominki przygotowane przez Sponsorów.

Jesienią Warsztaty odbędą się aż w 19 miastach na terenie całej Polski. Spotkania zaplanowane są na wrzesień i październik.

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych.

• Blok przedpołudniowy (11.00-14.30) kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych znajdują się maty edukacyjne oraz punkty, w których można przewinąć maluszka.

• Blok popołudniowy (17.00-20.30) adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą”).
W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery.

Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowy harmonogram spotkań można odnaleźć na stronie:  www.warsztaty.mamotoja.pl

bezplatne-warsztaty-mama-to-ja-2014d

 

 

Zobacz:  Jest Wyjście 7 kwietnia – 12 kwietnia
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments