Warsztaty dla Mam w Toruniu

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z ekspertami adresowane do kobiet w ciąży i mam, które odbędzie się już 13 czerwca w ramach kampanii Świadoma Mama intymnie. Warsztaty poprowadzi aktywna mama i aktorka Paulina Holtz. Spotkanie poświęcone będzie zdrowiu intymnemu i seksualności kobiet w ciąży i po porodzie.  Podczas warsztatów poruszone zostaną tematy intymne, które często znajdujące się jeszcze w sferze tabu. Porozmawiamy o częstych  problemach seksuologicznych kobiet, zmianach, jakie zachodzą w ciele i psychice kobiety w ciąży i po urodzeniu dziecka, o zdrowiu intymnym i jego profilaktyce.

Uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące, często wstydliwe i trudne pytania. Do grona specjalistów należeć będą między innymi ginekolog dr Marta Monist pracująca w Klinice Ginekologii Operacyjnej SPSK nr 4 w Lublinie, położna oraz dietetyk.  Partnerem merytorycznym programu jest preparat LaciBios femina i portal zdrowieintymne.pl

Pielęgnujmy swoją kobiecość
Ambasadorką kampanii została znana aktorka, aktywna mama dwóch dziewczynek – Paulina Holtz. „Odkąd jestem Mamą moje życie gwałtownie przyśpieszyło. Pojawiło się w nim mnóstwo nowych informacji, ciekawych ludzi i fantastycznych projektów. Z niektórymi związałam się na dłużej. Należy do nich m.in. Świadoma Mama, która teraz pojawia się w nowej odsłonie czyli „Intymnie”. Uważam, że warto przypominać młodym Mamom, że ich świat, który kręci się wokół dziecka, nie będzie spełniony, jeśli kobiety nie zadbają także o siebie. Trzeba dbać o swoje zdrowie intymne, pielęgnować swoją kobiecość i pamiętać, że szczęśliwa Mama to dużo szczęśliwsze dziecko!” – tłumaczy aktorka.
Podczas spotkań uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami oraz wymienić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi ciąży i porodu. Przewidywane atrakcje to między innymi quizy edukacyjne, zestawy upominkowe dla każdej z uczestniczek oraz mini sesja zdjęciowa! Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Spotkanie adresowane jest do kobiet w ciąży i obecnych mam.

Zobacz:  XIX edycja warsztatów dla kobiet w ciąży z cyklu „Spotkania z Dobrą Mamą"

Kolejne spotkanie już 13 czerwca w Toruniu w Hotelu FILMAR przy ulicy ul. Grudziądzkiej 45. Zapisy na warsztaty odbywają się na portalu www.SwiadomaMama.pl.

swiadoma mama w toruniu 2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments