Targi Mother & Baby 2013 na Służewcu w Warszawie

Już 22-23 czerwca 2013 Warszawa, teren Wyścigów konnych, Służewiec!

Porady stylisty Tomasza Jacykowa, Akademia znanego „zaklinacza dzieci” Pawła Zawitkowskiego, telewizyjne DOMISIE dla dzieci oraz spotkanie z piosenkami Łukasza Zagrobelnego to tylko niektóre niespodzianki na Targach Mother & Baby!

Już 22-23 czerwca kobiety, kobiety w ciąży oraz rodzice z dziećmi od 0 – 9 lat będą mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w najbardziej znanych i lubianych targach branży dziecięcej. Tradycyjnie odbędą się stałe elementy na Targach Mother & Baby czyli:
konsultacje medyczne , ciekawe wykłady, warsztaty wiązania chust, sesja zdjęciowa dla Mam w ciąży i młodych rodziców, fitness dla kobiet w ciąży i po ciąży, castingi dla dzieci do seriali i telewizji, warsztaty fotelikowe, szkoła rodzenia, szkoła pielęgnacji.

Ale będzie też sporo nowości:

  • Zostanie zaprezentowana kompletna sala porodowa co z pewnością pozwoli oswoić się z porodem kobietom ale i przyszłym tatusiom
  • DARMOWE porady medyczne i USG dla kobiet w ciąży
  • Akademia znanego fizjoterapeuty Pawła Zawitkowskiego będzie miała swoją salkę. To tutaj rodzice będą słuchali porad „zaklinacza dzieci” oraz mieli możliwość indywidualnych konsultacji
  • Szkoła Stylu pod kierunkiem znanego stylisty Tomasza Jacykowa pomoże kobietom w ciąży i po ciąży dobrać garderobę najbardziej do nich pasującą
  • Joga dla rodziców i dla dzieci
  • DOMISIE znane z telewizji z pewnością ucieszą najmłodszych!
  • Wyścigi raczkujących maluchów ( zapraszamy chętnych)
  • TATUSIOWIE W CIĄŻY!

A spotkanie z piosenkami Łukasza Zagrobelnego ociepli wszystkim serca! Oczywiście na Targach Mother & Baby mnóstwo warsztatów, ciekawych wykładów, zabaw i konkursów dla przyszłych rodziców. Zapraszamy!

mothewrandbaby 2

Zobacz:  O komórkach macierzystych na Polu Mokotowskim
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments