Warsztaty Mamo To Ja – kolejne spotkania w maju

Już 9. maja ruszają kolejne bezpłatne spotkania kierowane do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat z cyklu Warsztatów Mamo To Ja.

Tylko w 2013 roku odbyło się ponad 60 spotkań, w których wzięło udział ponad 10 tysięcy uczestników! Podczas  spotkań zaproszeni specjaliści dzielą się z Wami wiedzą na różne tematy związane z pielęgnacją i rozwojem maleństwa, dietą oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem dziecka.

Ale warsztaty to nie tylko porcja rzetelnej wiedzy, ale także atrakcyjne konkursy i fantastyczne upominki przygotowane przez Sponsorów.

Wiosną Warsztaty odbędą się aż w 19 miastach na terenie całej Polski. W maju mieszkańcy 10 miast będą mieli okazję uczestniczyć w Warsztatach Mamo To Ja:

Białystok  – 09.05, Sosnowiec – 16.05, Kraków – 19.05, Katowice – 20.05, Bielsko-Biała – 21.05, Wrocław – 22.05, Szczecin – 26.05, Gorzów Wielkopolski – 27.05, Poznań – 28.05 oraz Łódź – 29.05

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Będę Mamą”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” (11.00-14.30) zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat:

•    Pielęgnacji skóry dziecka już od pierwszego dnia życia.
•    Kolki niemowlęcej – przyczyn, rozpoznawania oraz leczenia.
•    Żywienia dzieci po 1. roku życia.
•    Bliskości i chustonoszenia.
•    Pierwszej pomocy (zakrztuszenia i resuscytacja).
Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne oraz punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.
Podczas spotkań w Bloku „Będę Mamą” (17.00-20.30) poruszane będą zagadnienia związane z:
•    Żywieniem niemowląt.
•    Bezpiecznym transportem niemowląt.
•    Ochroną, rozwojem i wspieraniem dziecka  już od poczęcia.
•    Pierwszą pomocą (zakrztuszenia i resuscytacja) lub nowoczesną pielęgnacją noworodka.
•    Komórkami macierzystymi.

Zobacz:  Wiosna pod znakiem dziecka

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe, akcesoria i kosmetyki dla mam i dzieci.Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy mogą zarejestrować się na stronie: http://warsztaty.mamotoja.pl Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi spotkań wiosennych:

warsztaty mamo to ja maj 2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments