Warsztaty Mamo, To Ja – ostatnie w tym półroczu spotkania już na początku czerwca

W kwietniu tego roku miała miejsce inauguracja bezpłatnych Warsztatów „Mamo, To Ja”. Tylko w kwietniu warsztaty odbyły się w 7 miastach Polski i uczestniczyło w nich w sumie ponad 2500 osób plus dzieci. W maju odwiedziliśmy kolejne miasta: Wrocław, Szczecin oraz Poznań. Na początku czerwca rusza już ostatnia w tym półroczu trasa Warsztatów: 04.06 (wt) – Bydgoszcz, 05.06 (śr) – Olsztyn , 06.06 (cz) – Gdańsk, 07.06 (pt) – Gdynia.

Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Moda na Brzuszek”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą na temat prawidłowej diety dziecka, wartości zdrowotnych soków, odporności dziecka czy bliskości (ABC noszenia dziecka w chuście). Nie zabraknie wątku związanego z ekologicznymi rozwiązaniami dla młodej mamy. Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne i punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.
Podczas spotkań w Bloku „Moda na Brzuszek” będą poruszane zagadnienia związane z dietą mamy i dziecka, nowoczesną pielęgnacją skóry przyszłej mamy i noworodka, bezpieczeństwem dziecka w czasie podróży czy też deponowaniem krwi pępowinowej. Również tutaj zaproszeni specjaliści opowiedzą uczestnikom o ekologicznych rozwiązaniach dla młodej mamy.

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, upominków, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe. Wstęp na Warsztaty jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś zapraszamy do rejestracji na Warsztaty (http://warsztaty.mamotoja.pl).

bezplatne warsztaty 2

Zobacz:  Ostatnie warsztaty „Spotkania z Dobrą Mamą”
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments